CHLADICÍ SYSTÉM WINDFORCE 3X

Chladicí systém WINDFORCE 3X je vybaven třemi jedinečnými 80mm ventilátory, opačně točícím se ventilátorem, čtyřmi kompozitními měděnými heatpipe s přímým dotykem GPU a technologií 3D aktivního ventilátoru. To vše společně poskytuje efektivní odvod tepla pro vyšší výkon při nižších teplotách.

PROTIBĚŽNÉ OTÁČENÍ

Alternate spinning společností GIGABYTE je jediným řešením, které si dokáže poradit s turbulentním proudem vzduchu ze tří ventilátorů. Největším problémem u tří ventilátorů je turbulence. Vzhledem k tomu, že se ventilátory otáčejí stejným směrem, je směr proudění vzduchu mezi ventilátory opačný, což způsobí turbulentní proudění vzduchu a snižuje účinnost odvodu tepla. GIGABYTE otáčí chod středního ventilátoru do opačného směru, takže je směr proudění vzduchu mezi oběma ventilátory stejný, což snižuje turbulence a zvyšuje tlak vzduchu.

PROTIBĚŽNÉ OTÁČENÍ

Klidné proudění vzduchu

lepší odvod tepla

STANDARDNÍ SPINNING

Turbulentní proudění vzduchu

horší odvod tepla

UNIKÁTNÍ LOPATKY VENTILÁTORU

Průtok vzduchu je rozdělen trojúhelníkovým okrajem ventilátoru a plynule veden přes 3D křivku proužků na povrchu lopatek, což efektivně zvyšuje proudění vzduchu.

3D AKTIVNÍ VENTILÁTOR

3D Active Fan poskytuje částečně pasivní chlazení, ventilátory stojí, pokud je grafický čip málo zatížený anebo na něm běží nenáročná hra. Hráči si tak mohou vychutnat si zcela tiché hraní, když je sestava jen málo zatížená nebo je v klidu.

HEATPIPE S PŘÍMÝM KONTAKTEM

Tvar trubic z čisté mědi maximalizuje plochu přímého kontaktu s GPU a zvyšuje efektivitu přenosu tepla. Heatpipe pokrývají také VRAM prostřednictvím velkého kovového plátu, aby bylo zajištěno správné chlazení.

KOMPOZITNÍ HEATPIPE

Kompozitní heatpipe kombinují tepelnou vodivost a fázový přechod pro efektivní řízení přenosu tepla mezi dvěma pevnými rozhraními, což zvyšuje kapacitu chlazení.

CYKLOVÁNÍ
Plynulá cyklická změna barev

KONSTATNÍ
Vyberte si barvu pro statický svit

ZÁBLESK
Vyberte barvu pro efekt blesku

DVOJITÝ ZÁBLESK
Vyberte barvu pro dvojitý efekt blesku

DÝCHÁNÍ
Zvolte barvu pro stmívání a rozsvicení

NAVRŽENA PRO DLOUHOU VÝDRŽ

Extrémní odolnost a přetaktování

Grafická karta využívá konstrukci 8+2fázového napájení, které umožňuje MOSFETům pracovat při nižších teplotách a vyvažování zátěže pro každý MOSFET, ochrana proti nadměrnému zahřívání či certifikované tlumivky a kondenzátory Ultra Durable poskytují vynikající výkon a zajišťují delší životnost celé grafické karty. (Reference card is 6+2 power phase)

INDIKÁTORY NAPÁJENÍ

Chytré LED kontrolky upozorní hráče na abnormální chování napájecího zdroje.

LED svítí :
napájecí kabel je odpojen

LED nesvítí :
stabilní napájení

Blikání :
abnormální napájecí zdroj

Ochranný černý kovový kryt

Zadní kovový kryt plní nejen úlohu estetického prvku, ale rovněž zpevňuje konstrukci grafické karty tak, aby byla zcela chráněna.

DOKONALE POD KONTROLOU

Rozhraní a funkce softwaru se liší v závislosti na konkrétním modelu.

AORUS Engine

Špičkové intuitivní grafické rozhraní vám umožní přizpůsobit takty, napětí, výkon ventilátorů i cílovou spotřebu v reálném čase podle požadavků vaší hry.

Ke stažení

* Všechny obrázky na této stránce jsou pouze ilustrační.