NEKOMPROMISNÍ HERNÍ POČÍTAČOVÁ PLATFORMAChladicí systém WINDFORCE 2X

The WINDFORCE 2X cooling system features two 90mm unique blade fans, alternate spinning fan design, pure copper composite heat-pipe, heat pipe direct touch technology, and semi-passive 3D active fan, together delivering an effective heat dissipation capacity for higher performance at lower temperatures.

Chladicí systém WINDFORCE 2X - ventilátory

Proti sobě točicí se ventilátory

Optimalizujte proudění vzduchu proti sobě rotujícími ventilátory, které snižují turbulenci vzduchu a účinně odvádějí teplo.

90mm ventilátor s unikátním tvarem lopatek

Průtok vzduchu se rozdělí trojúhelníkovou hranou ventilátoru a je hladce veden přes 3D křivku pruhu na povrchu ventilátoru, čímž se značně zvyšuje průtok vzduchu.

3D aktivní ventilátor

Semi-pasivní ventilátory zůstanou vypnuty, když je GPU pod nastaveným zatížením nebo teplotou pro hry využívající málo výkonu. To umožňuje hráčům vychutnat si hraní v úplném tichu, když systém běží na půl plynu nebo při nečinnosti.

Chladicí systém WINDFORCE 2X - heatpipe

KOMPOZITNÍ HEATPIPE

Kompozitní heatpipe kombinují tepelnou vodivost a fázový přechod pro efektivní řízení přenosu tepla mezi dvěma pevnými rozhraními, což zvyšuje kapacitu chlazení o 29 %.

Heat-pipe s přímým dotykem

The pure copper heat pipe is shaped to maximize the direct contact area to the GPU.

Výkon

Přetaktování jediným kliknutím

Jednoduchým kliknutím v nástroji AORUS engine mohou hráči snadno vyladit kartu tak, aby vyhovovala jejich různým herním požadavkům, a to bez znalosti přetaktování, přičemž si ušetří problémy s ručním nastavením.

Odolnost

Ultra Durable komponenty

Tato grafická karta navržená s nejkvalitnějšími tlumivkami a kondenzátory přináší vynikající výkon a životnost systému.

Built for OverClocking with 3+2 power phases

Compared to founders edition, the 3+2 power phases on the card make the MOSFET working at a lower temperature and provide more stable voltage output. (Reference Card is 3+1)

Intuitive AORUS Engine Utility

AORUS Engine

The cutting edge intuitive interface allows you to tune the clock speeds, voltage, fan performance, and power target in real-time according to your own gaming requirement. Ke stažení
(*Rozhraní a funkcionalita softwaru závisí na konkrétním modelu grafické karty.)