Chladicí systém WINDFORCE 2X

Chladicí systém WINDFORCE 2X nabízí dvojici unikátních 90mm ventilátory - alternační opačně se točící ventilátor a 3D aktivní ventilátor, které společně zajišťují efektivní odvod tepla.

ALTERNATE SPINNING

Technologie Alternate Spinning společnosti GIGABYTE je jediným řešením, které si dokáže poradit s turbulentním prouděním u sousedících ventilátorů. Pokud se oba ventilátory otáčejí stejným směrem, v místě, kde se jejich lopatky míjejí, tlačí proud vzduchu proti sobě, což způsobuje turbulentní proudění a snižuje odvod tepla. U GIGABYTE mají sousední ventilátory opačný směr otáčení, takže oba tlačí vzduch stejným směrem, což snižuje turbulence a zvyšuje tlak vzduchu.

ALTERNATE SPINNING

Klidné proudění vzduchu: lepší odvod tepla

STANDARDNÍ SPINNING

Turbulentní proudění vzduchu: horší odvod tepla

UNIKÁTNÍ LOPATKY VENTILÁTORU

Průtok vzduchu je rozdělen trojúhelníkovým okrajem ventilátoru a plynule veden přes 3D křivku proužků na povrchu lopatek, což efektivně zvyšuje proudění vzduchu.

3D AKTIVNÍ VENTILÁTOR

3D Active Fan poskytuje částečně pasivní chlazení, ventilátory stojí, pokud je grafický čip málo zatížený anebo na něm běží nenáročná hra. Hráči si tak mohou vychutnat si zcela tiché hraní, když je sestava jen málo zatížená nebo je v klidu.

NAVRŽENA PRO DLOUHOU VÝDRŽ

Extrémní odolnost a přetaktování

Grafická karta využívá 3+1fázový design napájení, aby umožnila MOSFETům pracovat při nižších teplotách a ochránila je před přehřátím, a vyvažování zátěže pro každý MOSFET, plus certifikované tlumivky a kondenzátory Ultra Durable, které poskytují vynikající výkon a delší životnost. (referenční karta má 2 + 1 napájecí fáze)

DOKONALE POD KONTROLOU

Rozhraní a funkce softwaru se liší v závislosti na konkrétním modelu.

AORUS Engine

Špičkové intuitivní grafické rozhraní vám umožní přizpůsobit takty, napětí, výkon ventilátorů i cílovou spotřebu v reálném čase podle požadavků vaší hry.

Stáhnout

* Všechny obrázky na této stránce jsou pouze ilustrační.