Chladicí systém WINDFORCE 2X

Chladicí systém WINDFORCE 2X je vybaven dvěma jedinečnými 90mm ventilátory, opačně točícím se ventilátorem, kompozitní měděnou heatpipe s přímým dotykem na GPU a technologií 3D aktivního ventilátoru. To vše společně poskytuje efektivní odvod tepla pro vyšší výkon při nižších teplotách.

ALTERNATE SPINNING

Technologie Alternate Spinning společnosti GIGABYTE je jediným řešením, které si dokáže poradit s turbulentním prouděním u sousedících ventilátorů. Pokud se oba ventilátory otáčejí stejným směrem, v místě, kde se jejich lopatky míjejí, tlačí proud vzduchu proti sobě, což způsobuje turbulentní proudění a snižuje odvod tepla. U GIGABYTE mají sousední ventilátory opačný směr otáčení, takže oba tlačí vzduch stejným směrem, což snižuje turbulence a zvyšuje tlak vzduchu.

ALTERNATE SPINNING

Klidné proudění vzduchu: lepší odvod tepla

STANDARDNÍ SPINNING

Turbulentní proudění vzduchu: horší odvod tepla

UNIKÁTNÍ LOPATKY VENTILÁTORU

Průtok vzduchu je rozdělen trojúhelníkovým okrajem ventilátoru a plynule veden přes 3D křivku proužků na povrchu lopatek, což efektivně zvyšuje proudění vzduchu.

3D AKTIVNÍ VENTILÁTOR

3D Active Fan poskytuje částečně pasivní chlazení, ventilátory stojí, pokud je grafický čip málo zatížený anebo na něm běží nenáročná hra. Hráči si tak mohou vychutnat si zcela tiché hraní, když je sestava jen málo zatížená nebo je v klidu.

Heat-pipe s přímým dotykem

Tvar trubic z čisté mědi maximalizuje plochu přímého kontaktu s GPU a zvyšuje efektivitu přenosu tepla. Heatpipe pokrývají také VRAM prostřednictvím velkého kovového plátu, aby bylo zajištěno správné chlazení.

KOMPOZITNÍ HEATPIPE

Kompozitní heatpipe kombinují tepelnou vodivost a fázový přechod pro efektivní řízení přenosu tepla mezi dvěma pevnými rozhraními, což zvyšuje kapacitu chlazení.

NAVRŽENA PRO DLOUHOU VÝDRŽ

Extrémní odolnost a přetaktování

Grafická karta využívá lepší design napájecích fází, aby MOSFETům umožnila pracovat při nižších teplotách a chránila je před přehřátím, a vyvažování zátěže pro každý MOSFET plus certifikované tlumivky a kondenzátory Ultra Durable, které poskytují vynikající výkon a delší životnost.

Ochranný zadní plát

Zadní kovový plát má nejen estetickou úlohu, ale také posiluje strukturu grafické karty tak, aby byla karta kompletně chráněna.

DOKONALE POD KONTROLOU

Skutečné funkcionality softwaru a podoba uživatelského rozhraní závisí na konkrétním modelu grafické karty.

AORUS Engine

Špičkové intuitivní grafické rozhraní vám umožní přizpůsobit takty, napětí, výkon ventilátorů i cílovou spotřebu v reálném čase podle požadavků vaší hry.

Download

* Všechny obrázky na této stránce jsou pouze ilustrativní.