Grafické karty GIGABYTE G1 byly vyvinuty pro dokonalost ve snaze přinést milovníkům her nejlepší grafické zážitky. Herní grafická karta postavená na revoluční architektuře NVIDIA® Pascal™ vám přináší neuvěřitelné herní zážitky.
-Grafiky s architekturou Pascal vám poskytnou vynikající výkon i energetickou účinnost
-Podpora až 8K displeje s obnovovací frekvencí @60Hz
-Vynikající výkon pro hraní ve virtuální realitě

NEKOMPROMISNÍ HERNÍ POČÍTAČOVÁ PLATFORMA

Chladicí systém WINDFORCE 3X je vybaven třemi kompozitními heat-pipe z čisté mědi, speciální ploutvovou konstrukcí a unikátním designem lopatek, což má za následek efektivnější rozptyl tepla pro vyšší výkon při nižších teplotách.

Unikátní design lopatek

Průtok vzduchu je rozdělen trojúhelníkovou hranou ventilátoru a plynule veden přes křivku 3D pruhu po povrchu lopatek, čímž se oproti tradičním ventilátorům efektivně zvyšuje průtok vzduchu ventilátory o 23 %.

3D aktivní ventilátory s LED indikátory

Polopasivní ventilátory zůstanou vypnuty, když je GPU pod nastavenou zátěží nebo teplotou pro hraní s nízkým výkonem. LED indikátor ventilátoru v horní části grafické karty poskytuje okamžité zobrazení stavu ventilátoru.

KOMPOZITNÍ HEATPIPE

Kompozitní heatpipe kombinují tepelnou vodivost a fázový přechod pro efektivní řízení přenosu tepla mezi dvěma pevnými rozhraními, což zvyšuje kapacitu chlazení o 29 %.

Heat-pipe s přímým dotykem

Heat-pipe z čisté mědi jsou tvarovány tak, aby maximalizovaly plochu přímého kontaktu s GPU.

Přizpůsobitelné barevné osvětlení s 16,8 miliony barev

Díky možnosti přizpůsobení osvětlení s 16,8 miliony barev a četným světelným efektům můžete nyní pomocí nástroje XTREME Engine pro vaše herní zařízení zvolit to správné schéma.Plynulá cyklická změna barev


Zvolte barvu pro stmívání a rozsvicení

Vyberte si barvu pro statický svit

Vyberte barvu pro efekt blesku

Vyberte barvu pro dvojitý efekt blesku

Vysoké přetaktování na jedno kliknutí

Jednoduchým kliknutím v nástroji XTREME Engine mohou hráči jednoduše naladit kartu tak, aby vyhovovala různým požadavkům na hraní bez jakýchkoli znalostí přetaktování a zároveň ušetřila potíže s ručním nastavením.

GPU Gauntlet™ třídění

Grafické karty Gigabyte G1 GAMING osazené pouze špičkovými GPU zaručují schopnost vyššího přetaktování, a to díky vynikajícímu přepínání napájení, které zajišťuje nejvyšší výkon, aniž by byla ohrožena spolehlivost systému

Chytré LED indikátory napájení

Buďte informování o tom, že je napětí PCI-E nestabilní díky chytrému LED indikátoru napájení.

Ultra Durable materiály

Grafická karta osazená špičkovými cívkami i kondenzátory poskytuje vynikající výkon a dlouhou životnost i odolnost.

S 8 + 2 fázemi navržena pro přetaktování

Ve srovnání s founders edicí mají 8 + 2 napájecí fáze za následek, že MOSFETy pracují při nižších teplotách a poskytují stabilnější napěťový výstup.

Grafický engine AORUS

Špičkové intuitivní rozhraní umožňuje vyladit takty, napětí, rychlost otáčení lopatek ventilátorů a výkonový cíl v reálném čase podle vlastních herních požadavků. Stáhnout
(*Rozhraní a funkcionalita softwaru závisí na konkrétním modelu grafické karty.)