NEKOMPROMISNÍ HERNÍ POČÍTAČOVÁ PLATFORMAChladicí systém WINDFORCE 2X

The WINDFORCE 2X cooling system features two 90mm unique blade fans, alternate spinning fan design, pure copper composite heat-pipe, heat pipe direct touch technology, semi-passive 3D active fan, and protection back plate together delivering an effective heat dissipation capacity for higher performance at lower temperatures.

Chladicí systém WINDFORCE 2X - ventilátory

Proti sobě točicí se ventilátory

Optimalizujte proudění vzduchu proti sobě rotujícími ventilátory, které snižují turbulenci vzduchu a účinně odvádějí teplo.

90mm ventilátor s unikátním tvarem lopatek

Průtok vzduchu se rozdělí trojúhelníkovou hranou ventilátoru a je hladce veden přes 3D křivku pruhu na povrchu ventilátoru, čímž se značně zvyšuje průtok vzduchu.

3D aktivní ventilátor

Semi-pasivní ventilátory zůstanou vypnuty, když je GPU pod nastaveným zatížením nebo teplotou pro hry využívající málo výkonu. To umožňuje hráčům vychutnat si hraní v úplném tichu, když systém běží na půl plynu nebo při nečinnosti.

Chladicí systém WINDFORCE 2X - heatpipe

KOMPOZITNÍ HEATPIPE

Kompozitní heatpipe kombinují tepelnou vodivost a fázový přechod pro efektivní řízení přenosu tepla mezi dvěma pevnými rozhraními, což zvyšuje kapacitu chlazení o 29 %.

Heat-pipe s přímým dotykem

The pure copper heat pipe is shaped to maximize the direct contact area to the GPU.

WINDFORCE Cooling System- protection back plate

Výkon

Superpřetaktování jediným kliknutím

Pomocí jednoduchého kliknutí v nástroji AORUS GRAPHICS ENGINE mohou hráči snadno kartu vyladit tak, aby splňovala jejich různé požadavky na hraní, a to bez jakýchkoli znalostí přetaktování, takže si současně ušetří problémy s manuálním nastavením.

Odolnost

Ultra Durable komponenty

Grafická karta osazená špičkovými cívkami i kondenzátory poskytuje vynikající výkon a dlouhou životnost i odolnost.

Stvořena k přetaktování díky 4+1fázovému napájení

Compared to founders edition, the 4+1 power phases on the card make the MOSFET working at a lower temperature and provide more stable voltage output. (*founders edition:3+1)

Intuitivní nástroj

Grafický engine AORUS

Špičkové intuitivní rozhraní umožňuje vyladit takty, napětí, rychlost otáčení lopatek ventilátorů a výkonový cíl v reálném čase podle vlastních herních požadavků. Stáhnout
(*Rozhraní a funkcionalita softwaru závisí na konkrétním modelu grafické karty.)