GIGABYTE custom-designed 90mm fan cooler

GIGABYTE custom-designed 90 mm fan cooler, with air flow optimized cover and aluminum base. The cooler can dissipate heat effectively from the GPU while keeping the fan at lower speed and noise.

Chladicí systém

90mm ventilátor s unikátním tvarem lopatek

Průtok vzduchu se rozdělí trojúhelníkovou hranou ventilátoru a je hladce veden přes 3D křivku pruhu na povrchu ventilátoru, čímž se značně zvyšuje průtok vzduchu.

3D aktivní ventilátor

Semi-pasivní ventilátory zůstanou vypnuty, když je GPU pod nastaveným zatížením nebo teplotou pro hry využívající málo výkonu. To umožňuje hráčům vychutnat si hraní v úplném tichu, když systém běží na půl plynu nebo při nečinnosti.

Výkon

Superpřetaktování jediným kliknutím

Jednoduchým kliknutím v nástroji XTREME Engine mohou hráči jednoduše naladit kartu tak, aby vyhovovala různým požadavkům na hraní bez jakýchkoli znalostí přetaktování a zároveň ušetřila potíže s ručním nastavením.

Odolnost

Ultra chlazení

Lower RDS(on) MOSFETy jsou speciálně navrženy tak, aby produkovaly nižší spínací odpor pro rychlejší nabíjení elektrickým proudem a vybíjení při extrémně nízkém zahřívání.

Nízké výkonnostní ztráty

Tlumivka s feritovým jádrem drží při vysoké frekvenci energii mnohem déle než běžné tlumivky s železnými jádry, čímž účinně snižuje ztráty energie jádra a rušení EMI.

Delší životnost

Oplášťované Lower ESR kondenzátory zajišťují lepší elektronickou vodivost pro vynikající výkon systému a delší životnost.

Intuitivní nástroj

Intuitive XTREME Engine Utility

Lze sledovat takty, napětí, výkon ventilátorů, výkonové cíle ladit vše v reálném čase podle vlastních preferencí, a to prostřednictvím tohoto intuitivního rozhraní. Stáhnout
(*Rozhraní a funkcionalita softwaru závisí na konkrétním modelu grafické karty.)