Chladicí systém WINDFORCE 2X

The WINDFORCE 2X cooling system features two 90mm unique blade fans, one pure copper composite heat-pipe, alternate spinning fan design, and heat pipe direct touch technology, together delivering an effective heat dissipation capacity for higher performance at lower temperatures.

Chladicí systém WINDFORCE 2X - ventilátory

Proti sobě točicí se ventilátory

Optimalizujte proudění vzduchu proti sobě rotujícími ventilátory, které snižují turbulenci vzduchu a účinně odvádějí teplo.

Unikátní design lopatek ventilátoru

Průtok vzduchu se rozdělí trojúhelníkovou hranou ventilátoru a je hladce veden přes 3D křivku pruhu na povrchu ventilátoru, čímž se značně zvyšuje průtok vzduchu.

3D aktivní ventilátor

Semipasivní ventilátory zůstanou vypnutí, když se GPU nachází pod nastavenou zátěží nebo teplotou pro hraní s nízkým příkonem.

Chladicí systém WINDFORCE 2X - heatpipe

KOMPOZITNÍ HEATPIPE

Kompozitní heatpipe kombinují tepelnou vodivost a fázový přechod pro efektivní řízení přenosu tepla mezi dvěma pevnými rozhraními, což zvyšuje kapacitu chlazení o 29 %.

Heat-pipe s přímým dotykem

The pure copper heat pipe is shaped to maximize the direct contact area to the GPU.

OVzhled

Výkon

Superpřetaktování jediným kliknutím

Jednoduchým kliknutím v nástroji XTREME Engine mohou hráči jednoduše naladit kartu tak, aby vyhovovala různým požadavkům na hraní bez jakýchkoli znalostí přetaktování a zároveň ušetřila potíže s ručním nastavením.

Odolnost

Ultra Durable komponenty

Tato grafická karta navržená s nejkvalitnějšími tlumivkami a kondenzátory přináší vynikající výkon a životnost systému.

Stvořena k přetaktování díky 4+1fázovému napájení

Ve srovnání s referenčním designem zajišťuje 4+1fázové MOSFET napájení práci při nižší teplotě a poskytuje stabilnější výstupní napětí. (*referenční design má 3+1fázové napájení)

Intuitivní nástroj

Intuitive XTREME Engine Utility

Lze sledovat takty, napětí, výkon ventilátorů, výkonové cíle ladit vše v reálném čase podle vlastních preferencí, a to prostřednictvím tohoto intuitivního rozhraní. Stáhnout
(*Rozhraní a funkcionalita softwaru závisí na konkrétním modelu grafické karty.)