Chladicí systém WINDFORCE 2X

The WINDFORCE 2X cooling system features two 80mm unique blade fans and semi-passive 3D active fan together delivering an effective heat dissipation capacity for higher performance at lower temperatures.

Chladicí systém WINDFORCE 2X - ventilátory

80mm Unique Blade Fan Design

Průtok vzduchu se rozdělí trojúhelníkovou hranou ventilátoru a je hladce veden přes 3D křivku pruhu na povrchu ventilátoru, čímž se značně zvyšuje průtok vzduchu.

3D aktivní ventilátor

Semi-pasivní ventilátory zůstanou vypnuty, když je GPU pod nastaveným zatížením nebo teplotou pro hry využívající málo výkonu. To umožňuje hráčům vychutnat si hraní v úplném tichu, když systém běží na půl plynu nebo při nečinnosti.

Výkon

Superpřetaktování jediným kliknutím

Jednoduchým kliknutím v nástroji XTREME Engine mohou hráči jednoduše naladit kartu tak, aby vyhovovala různým požadavkům na hraní bez jakýchkoli znalostí přetaktování a zároveň ušetřila potíže s ručním nastavením.

Odolnost

Ultra chlazení

Lower RDS(on) MOSFETy jsou speciálně navrženy tak, aby produkovaly nižší spínací odpor pro rychlejší nabíjení elektrickým proudem a vybíjení při extrémně nízkém zahřívání.

Nízké výkonnostní ztráty

Tlumivka s feritovým jádrem drží při vysoké frekvenci energii mnohem déle než běžné tlumivky s železnými jádry, čímž účinně snižuje ztráty energie jádra a rušení EMI.

Delší životnost

Oplášťované Lower ESR kondenzátory zajišťují lepší elektronickou vodivost pro vynikající výkon systému a delší životnost.

Intuitivní nástroj

Intuitive XTREME Engine Utility

Lze sledovat takty, napětí, výkon ventilátorů, výkonové cíle ladit vše v reálném čase podle vlastních preferencí, a to prostřednictvím tohoto intuitivního rozhraní. Stáhnout
(*Rozhraní a funkcionalita softwaru závisí na konkrétním modelu grafické karty.)