VÝKON AORUS

Grafické karty AORUS jsou navrženy tak, aby poskytly dokonalé grafické zážitky pro nadšence do hraní her. Grafická karta AORUS založená na GPU architektuře NVIDIA® Pascal ™ vám přinese neuvěřitelné herní zážitky.

- Třídění GPU Gauntlet™
- Grafiky s architekturou Pascal vám poskytnou vynikající výkon i energetickou účinnost
- Podpora až 8K displeje s obnovovací frekvencí @60Hz
- Vynikající výkon pro hraní ve virtuální realitě

VŠESTRANNÉ CHLAZENÍ AORUS

AORUS poskytuje řešení chlazení pro všechny klíčové komponenty grafické karty. Dbáme nejen na GPU, ale také na VRAM a MOSFETy, abychom zajistili stabilní provoz při přetaktování a delší životnost. Na přední straně je velká měděná deska odvádějící nejvíce tepla z GPU a VRAM. Měděná deska na zadní straně zase rozptyluje teplo ze zadní strany GPU. O všechny ostatní klíčové komponenty je velmi dobře postaráno díky chladicímu modulu WINDFORCE. AORUS zajišťuje zákazníkovi lepší řešení chlazení v mnoha ohledech.
OBROVSKÁ MĚDĚNÁ ZÁKLADNA
Velká měděná základní deska s přímým kontaktem s GPU a VRAM je zkombinována s kompozitními heatpipe, aby efektivně přenášela teplo generované z vnitřních jader na chladič.
pokročilé chlazení zadním měděným plátem
Nadměrné teplo z GPU se rozptýlí nejen díky použití masivního modulu chlazení v přední části, ale také přes zadní stranu s měděnou deskou, což poskytuje pro GPU dobře obklopující chlazení.

CHLAZENÍ AORUS

SYSTÉM CHLAZENÍ WINDFORCE STACK

AORUS STYL
RGB Fusion 2.0
Díky možnosti výběru z 16,7 milionu barev a celé řady světelných efektů si můžete zvolit barvu i světelný efekt dle libosti a obojí synchronizovat s ostatními zařízeními AORUS.

Více o RGB Fusion 2.0

CYKLOVÁNÍ
Plynulá cyklická změna barev

KONSTATNÍ
Vyberte si barvu pro statický svit

ZÁBLESK
Vyberte barvu pro efekt blesku

DVOJITÝ ZÁBLESK
Vyberte barvu pro dvojitý efekt blesku

DÝCHÁNÍ
Zvolte barvu pro stmívání a rozsvicení

AORUS VR LINK
JEDNODUCHÁ CESTA K VR
AORUS VR Link poskytuje jeden další port HDMI a dva zadní porty HDMI, takže můžete současně připojit VR zařízení a až dva monitory HDMI současně, aniž byste museli vyměňovat kabely. Tím dosáhnete flexibilního nastavení konfigurace, jaké bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám.
PODPORA VÍCEMONITOROVÉ KONFIGURACE
AORUS VR Link je jedinou technologií pro obrazové výstupy na trhu, která podporuje následující kombinace monitorů, aniž by bylo zapotřebí jakýchkoli adaptérů. (VR headsety jsou připojeny přes HDMI)
DOKONALOST AORUS

PRÉMIOVÁ KONSTRUKCE V KAŽDÉM ASPEKTU

KOVOVÝ PLÁT

POVLAK NA PCB

KONTROLKA NAPÁJENÍ

ODOLNOST

SLI

PŘÁTELSKÁ

Ochranný černý kovový kryt

Úžasný zadní černý kovový plát poskytuje spolehlivou ochranu, posiluje strukturu a inspiruje vášeň pro hraní her.

LAKOVÁNÍ PCB NA LETECKÉ ÚROVNI PRO TU NEJLEPŠÍ OCHRANU

Chrání desku s obvody před prachem, hmyzem, spadlými šrouby, hoblinami a oděrem.
Odolnost proti vlhkosti zabraňuje vzniku nežádoucích vodivých cest a poškození desky.
Ochrana proti korozi chrání desky před znečišťujícími látkami z prostředí, jako je například slaný aerosol, vlhkost a koroze.

*The photo is for illustration only.

LED POWER INDICATORS TO SHOW IF THE PCI-E VOLTAGE FROM PSU IS STABLE

Buďte upozorněni, když je napětí PCI-E nestabilní díky inteligentním LED indikátorům napájení. Při výpadku napájení bude indikátor upozorňovat hráče blikáním.


LED indicators
LED svítí : napájecí kabel je odpojen
LED nesvítí : stabilní napájení
Blikání : abnormální napájecí zdroj

BUILT FOR EXTREME OVERCLOCKING WITH 12+2 POWER PHASES

Compared to the reference design, the 12+2 power phases on the card make the MOSFET working at a lower temperature and provide more stable voltage output. Over temperature protection and load balance to each MOSFET can effectively extend the card life.

TITAN X-GRADE CHOKES AND CAPACITORS FOR EXTREME DURABILITY

AORUS Graphics Cards are engineered with the same highest-grade chokes and capacitors as those of Titan X, delivering high quality performance and longer system lifespan.

Friendly PCB Design thanks to Fully Automated Production Process

Plně automatizovaný výrobní proces zajišťuje špičkovou kvalitu plošného spoje a odstraňuje ostré výčnělky pájených spojů na konvenčním povrchu desky plošných spojů. Tento optimalizovaný design zabraňuje pořezání vašich rukou či neúmyslnému poškození ostatních komponent při montáži sestavy.

Boost Game Performance via SLI Technology

Supports for 2-way SLI configuration, AORUS SLI HB(High Bandwidth) bridge doubles the available transfer bandwidth bridge compared to the previous generation to deliver ultimate experience at 4K gameplay or surround gaming. The AORUS SLI bridge features 16.8M customizable color lighting and numerous effects, you could also synchronize the lighting with the graphics cards through AORUS Engine utility.

CERTIFIKACE AORUS

KVALITA JE NAŠE TOP PRIORITA

AORUS CARE

Chceme, aby vaše zkušenosti se značkou AORUS byly nejlepší, jaké jste kdy měli. To je důvod, proč bychom vám rádi pro grafickou kartu AORUS nabídli nad naši standardní tříletou záruku další jeden rok bezplatné ochrany AORUS Care. Zaregistrujte se na webových stránkách společnosti AORUS a získejte čtyřletou záruku.

GRAFICKÝ ENGINE AORUS

Lze sledovat takty, napětí, výkon ventilátorů, výkonové cíle ladit vše v reálném čase podle vlastních preferencí, a to prostřednictvím tohoto intuitivního rozhraní.

(*Rozhraní a funkce softwaru se liší v závislosti na konkrétním modelu.)

NASLEDUJTE AORUS

VÍCE O NÁS