Ukazuje svůj postoj.

GTX 1080 Ti Gaming OC Black je ideální volbou pro ty, kteří touží po tom mít situaci pod kontrolou a chtějí ukázat svůj postoj prostřednictvím klasického černého mistrovského díla.

Chladicí systém WINDFORCE 3X

Chladicí systém WINDFORCE 3X je vybaven třemi ventilátory s unikátními lopatkami, pěti kompozitními měděnými heapipe, přímým dotykem heatpipe tepla, funkcionalitou 3D aktivního ventilátoru společně s kapacitou pro efektivní rozptyl tepla a dosažení vyššího výkonu při nižších teplotách.

UNIKÁTNÍ DESIGN LOPATEK VENTILÁTORU

Průtok vzduchu je rozdělen hranou trojúhelníku ventilátoru a plynule veden přes křivku 3D proužků na povrchu ventilátoru, což oproti tradičnímu ventilátoru efektivně zvyšuje průtok vzduchu o 23 %.

3D AKTIVNÍ VENTILÁTOR

3D aktivní ventilátor zajišťuje částečně pasivní chlazení – ventilátory zůstanou vypnuté, když se GPU nachází pod úrovní nastaveného zatížení nebo v režimu nízké spotřeby energie. Umožňuje hráčům vychutnat si úplné ticho při běhu systému nebo při nečinnosti.

KOMPOZITNÍ HEATPIPE

Kompozitní heatpipe kombinují tepelnou vodivost a fázový přechod pro efektivní řízení přenosu tepla mezi dvěma pevnými rozhraními, což zvyšuje kapacitu chlazení o 29 %.

HEATPIPE S PŘÍMÝM DOTYKEM

Heatpipe z čisté mědi jsou tvarovány tak, aby maximalizovaly plochu přímého kontaktu s GPU pro lepší přenos tepla. Také se dotýkají velké kovové základny překrývající i VRAM moduly prostřednictvím tepelných podložek, aby bylo zajištěno správné chlazení kritických komponent grafické karty.

STYLOVÉ HRANÍ

RGB Fusion 2.0

Díky možnosti výběru z 16,7 milionu barev a celé řady světelných efektů si můžete zvolit barvu i světelný efekt dle libosti a obojí synchronizovat s ostatními zařízeními AORUS.

Více o RGB Fusion 2.0

CYKLOVÁNÍ
Plynulá cyklická změna barev

KONSTATNÍ
Vyberte si barvu pro statický svit

ZÁBLESK
Vyberte barvu pro efekt blesku

DVOJITÝ ZÁBLESK
Vyberte barvu pro dvojitý efekt blesku

DÝCHÁNÍ
Zvolte barvu pro stmívání a rozsvicení

NAVRŽENA PRO VYSOKOU ODOLNOST

Cívky a kondenzátory Titan X-grade pro extrémní odolnost

Grafická karta je osazena stejnými špičkovými cívkami a kondenzátory jako Titan X, díky čemuž se může pochlubit vynikajícím výkonem a delší životností.

NAVRŽENO PRO EXTRÉMNÍ PŘETAKTOVÁNÍ S 8 + 2 NAPÁJECÍMI FÁZEMI

Ve srovnání s founders edition mají 8 + 2 napájecí fáze na kartě za následek to, že MOSFETy pracují při nižší teplotě a poskytují stabilnější napěťový výstup. Ochrana proti nadměrné teplotě a vyvažování zátěže pro každý MOSFET může efektivně prodloužit životnost karty.

DOKONALE POD KONTROLOU

(*Rozhraní a funkce softwaru se liší v závislosti na konkrétním modelu.)

Grafický engine AORUS

Špičkové intuitivní rozhraní umožňuje vyladit takty, napětí, rychlost otáčení lopatek ventilátorů a výkonový cíl v reálném čase podle vlastních herních požadavků.

STÁHNOUT

Přetaktování jediným kliknutím

Jednoduchým kliknutím v nástroji AORUS Graphics engine mohou hráči jednoduše kartu vyladit tak, aby vyhovovala různým požadavkům na hraní, a to bez jakýchkoliv znalostí o přetaktování a současně ušetřila potíže s ručním nastavením.