Grafické karty GIGABYTE G1 byly vyvinuty pro dokonalost ve snaze přinést milovníkům her nejlepší grafické zážitky. Herní grafická karta postavená na revoluční architektuře NVIDIA® Pascal™ vám přináší neuvěřitelné herní zážitky.
-Grafiky s architekturou Pascal vám poskytnou vynikající výkon i energetickou účinnost
-Podpora až 8K displeje s obnovovací frekvencí @60Hz
-Vynikající výkon pro hraní ve virtuální realitě

NEKOMPROMISNÍ HERNÍ POČÍTAČOVÁ PLATFORMA

Chladicí systém WINDFORCE 2X je vybaven dvěma kompozitními heatpipe z čisté mědi, speciální architekturou žeber a unikátním tvarem lopatek. To vše společně poskytuje efektivní odvod tepla pro vyšší výkon při nižších teplotách.

Unikátní design lopatek

Průtok vzduchu je rozdělen trojúhelníkovou hranou ventilátoru a plynule veden přes křivku 3D pruhu po povrchu lopatek, čímž se oproti tradičním ventilátorům efektivně zvyšuje průtok vzduchu ventilátory o 23 %.

3D aktivní ventilátory s LED indikátory

Polopasivní ventilátory zůstanou vypnuty, když je GPU pod nastavenou zátěží nebo teplotou pro hraní s nízkým výkonem. LED indikátor ventilátoru v horní části grafické karty poskytuje okamžité zobrazení stavu ventilátoru.

KOMPOZITNÍ HEATPIPE

Kompozitní heatpipe kombinují tepelnou vodivost a fázový přechod pro efektivní řízení přenosu tepla mezi dvěma pevnými rozhraními, což zvyšuje kapacitu chlazení o 29 %.

Heat-pipe s přímým dotykem

Heat-pipe z čisté mědi jsou tvarovány tak, aby maximalizovaly plochu přímého kontaktu s GPU.

RGB Fusion 2.0

Díky možnosti výběru z 16,7 milionu barev a celé řady světelných efektů si můžete zvolit barvu i světelný efekt dle libosti a obojí synchronizovat s ostatními zařízeními AORUS.Plynulá cyklická změna barev


Zvolte barvu pro stmívání a rozsvicení

Vyberte si barvu pro statický svit

Vyberte barvu pro efekt blesku

Vyberte barvu pro dvojitý efekt blesku

Vysoké přetaktování na jedno kliknutí

Pomocí jednoduchého kliknutí v nástroji AORUS GRAPHICS ENGINE mohou hráči snadno kartu vyladit tak, aby splňovala jejich různé požadavky na hraní, a to bez jakýchkoli znalostí přetaktování, takže si současně ušetří problémy s manuálním nastavením.

GPU Gauntlet™ třídění

Grafické karty Gigabyte G1 GAMING osazené pouze špičkovými GPU zaručují schopnost vyššího přetaktování, a to díky vynikajícímu přepínání napájení, které zajišťuje nejvyšší výkon, aniž by byla ohrožena spolehlivost systému

Chytré LED indikátory napájení

Buďte informování o tom, že je napětí PCI-E nestabilní díky chytrému LED indikátoru napájení.

Ultra Durable materiály

Grafická karta osazená špičkovými cívkami i kondenzátory poskytuje vynikající výkon a dlouhou životnost i odolnost.

Vestavěné přetaktování s 6+2 napájecími fázemi

Compared to founders edition, the 6+2 power phases on the card make the MOSFET working at a lower temperature and provide more stable voltage output.

Grafický engine AORUS

Změny taktů, napětí, výkonu ventilátoru, RGB světelných efektů i výkonového cíle lze prostřednictvím tohoto intuitivního rozhraní sledovat a vyladit v reálném čase podle vlastních preferencí. Stáhnout
(*Rozhraní a funkce softwaru se liší v závislosti na konkrétním modelu.)