WINDFORCE 2X COOLING SYSTEM

The WINDFORCE 2X cooling system features 3 pure copper composite heat-pipes, heat-pipe direct touch GPU, 90mm unique blade fan design, 3D active fan, together delivering an effective heat dissipation capacity for higher performance at lower temperatures.

90mm Benzersiz Blade Fan Tasarımı

Hava akışı üçgen fan kenarı tarafından bölünür ve fan yüzeyindeki 3D şerit eğrisinden düzgün bir şekilde yönlendirilir ve hava akışını etkin bir şekilde arttırır.

3D Aktif Fanlar

Yarı pasif fanlar, GPU düşük güçte oyun için ayarlanmış bir yüklemede veya sıcaklık altında olduğunda kapalı kalacaktır.

Kompozit Isı Borusu

Kompozit ısı boruları, soğutma kapasitesini artıran iki katı arayüz arasındaki ısı transferini verimli bir şekilde yönetmek için termal iletkenliği ve faz geçişini birleştirir.

ISI BORUSU DOĞRUDAN TEMASI

Saf bakır ısı borusunun şekli, GPU ile doğrudan temas alanını en üst düzeye çıkarır ve ısı transferini artırır. Isı borusu ayrıca uygun soğutmayı sağlamak için büyük bir metal plaka temasından VRAM'ı da kaplar.

Güçlü Yapı

6 + 2 güç fazıyla Overclock için tasarlandı

6+2 power phases on the card make the MOSFET working at a lower temperature and provide more stable voltage output.

Ultra Dayanıklı Malzeme

En yüksek dereceli şoklar ve kapasitörlerle tasarlanan bu grafik kartı, üstün performans ve dayanıklı bir sistem ömrü sunar.

TOPLAM KOMUT

(*Yazılımın arayüzü ve işlevselliği her modele tabidir.)

AORUS Engine

En yeni sezgisel arayüz, kendi oyun gereksiniminize göre clock hızlarını, voltajı, fan performansını ve güç hedefini gerçek zamanlı olarak ayarlamanıza olanak tanır.

YÜKLE

Tek Tıkla Hızaşırtma

Oyuncular, AORUS engine yardımcı programına basit bir tıklama ile, herhangi bir overclock bilgisi olmaksızın çeşitli oyun gereksinimlerini karşılamak için kartı kolayca ayarlayabilir ve manuel ayarlama zorluğunu azaltır.

(*Daha fazla bilgi için logoya tıklayın)