EN ÜST DÜZEY PC OYUN PLATFORMU

AORUS PERFORMANS

AORUS ekran kartları, oyun meraklıları için en üst düzey grafik deneyiminin peşinde mükemmel bir iş için hazırlanmıştır. Devrim yaratan NVIDIA® Pascal ™ GPU mimarisine dayanan AORUS ekran kartı size inanılmaz bir oyun deneyimi sunuyor.

- Pascal destekli grafik kartı size üstün performans ve güç verimliliği sunar
- 60 Hz'de 8K ekrana kadar destek
- Sanal Gerçeklik oyunu için olağanüstü performans

AORUS BÜTÜNSEL SOĞUTMA ÇÖZÜMÜ

AORUS, grafik kartının tüm önemli bileşenleri için her yönüyle soğutma çözümü sunar. Sabit bir overclock işlemi ve daha uzun ömür sağlamak için sadece GPU değil aynı zamanda VRAM ve MOSFET ile de ilgileniyoruz. Ön tarafta, büyük bakır taban plakası GPU ve VRAM'dan en fazla ısıyı dağıtır. Arka tarafta, bakır arka plaka, GPU'nun arka tarafındaki ısıyı dağıtır. Diğer tüm önemli bileşenler WINDFORCE soğutma modülü tarafından kontrol edilir. AORUS müşteriye birçok yönden daha iyi bir soğutma çözümü sunar.
BÜYÜK BAKIR TABAN PLAKASI
GPU ve VRAM ile doğrudan temas halinde, büyük bakır taban plakası, iç çekirdeklerden ısı emicisine üretilen ısıyı verimli bir şekilde aktarmak için kompozit ısı borularını birleştirir.
İLERİ SEVİYE BAKIR ARKA PANEL SOĞUTMASI
GPU'dan gelen aşırı ısı, sadece ön taraftaki masif soğutma modülünü kullanmakla kalmaz, aynı zamanda arka yüzü boyunca bir bakır panel ile dağılır ve GPU için çok yönlü bir termal çözüm sağlar.

AORUS SOĞUTMA

WINDFORCE STACK SOĞUTMA SİSTEMİ

AORUS STİLİ
RGB Fusion 2.0
With 16.7M customizable color options and numerous lighting effects, you can choose lighting effects or synchronize with other AORUS devices.

Learn more about RGB Fusion 2.0

ÇEVİRİM
Tüm renkler arasında sorunsuz geçişler

TUTARLI
Statik ışık için bir renk seçin

FLAŞ
Flaş etkisi için bir renk seçin

ÇİFT FLAŞ
Çift flaş etkisi için bir renk seçin

HAVA ALMA
Yanıp sönme için bir renk seçin

AORUS VR LINK
KOLAY VR
With 2 extra HDMI ports, AORUS VR Link innovatively provides the most flexible output connectivity. Connect up to 4 monitors and/or VR devices at the same time with a total of 3 native HDMI, 1 DisplayPort and 1 DVI-D that could be used interchangeably under VR Mode for all types of gaming configuration. Outputs are automatically detected upon restarting PC with no further setting required.
AORUS MÜKEMMELLİĞİ

HER AÇIDAN ÜST KALİTE PERFORMANS

METAL PLAKA

PCB KAPLAMA

GÜÇ GÖSTERGESİ

SAĞLAMLIK

SLI

KULLANICI DOSTU

Korucu Metal Arka Panel Plate

Şahane siyah metal arka panel sağlam bir koruma sağlar, yapıyı güçlendirir ve oyun tutkusuna ilham verir.

EN İYİ KORUMA İÇİN PCB KAPLI AEROSPACE-GRADE

Toz geçirmez kalkanlar, devre kartını tozdan, böceklerden, düşürülmüş vidalardan, matkap talaşlarından ve aşınmadan korur.
Neme direnci, istenmeyen iletim yollarını ve tahta hasarını önler.
Korozyon direnci levhaları, tuz püskürtme, nem ve korozyon gibi çevre kirleticilerinden korur.

*Fotoğraf sadece gösterim amaçlıdır.

GÜÇ KAYNAĞINDAN PCI-E GERİLİMİNİN KARARSIZ OLDUĞUNU GÖSTERMEK İÇİN LED GÜÇ GÖSTERGELERİ VARDIR

Akıllı güç LED göstergeleriyle PCI-E voltajı değişken olduğunda dikkatli olun. Herhangi bir güç anormalliği yaşandığında, gösterge ışığı yanıp sönerek oyuncuları uyarır.AÇIK IŞIK: Güç kablosu bağlı değil
KAPALI IŞIK: Güç desteği sabit
Yanıp sönme: Anormal Güç Kaynağı

*Fotoğraf sadece gösterim amaçlıdır.

12+2 GÜÇ FAZI İLE EXTREME OVERCLOCK İÇİN YARATILDI

Referans tasarıma kıyasla, karttaki 12 + 2 güç fazları MOSFET'i daha düşük bir sıcaklıkta çalıştırır ve daha kararlı voltaj çıkışı sağlar. Her MOSFET için sağlanan ileri derece sıcaklık koruması ve yük dengesi kart ömrünü etkili bir şekilde uzatır.

EKSTRA SAĞLAMLIK İÇİN TITAN X-GRADE CHOKE'LAR VE KAPASİTÖRLER

AORUS Grafik Kartları, yüksek kaliteli performans ve daha uzun sistem ömrü sunan Titan X'inkilerle aynı yüksek dereceli chocke ve kapasitörlerle tasarlanmıştır.

Tam Otomatik Üretim Süreci sayesinde Kolay PCB Tasarımı

Tamamen otomatik üretim süreci devre kartlarının en yüksek kalitesini garanti eder ve geleneksel PCB yüzeyinde görülen lehim konektörlerinin keskin çıkıntılarını ortadan kaldırır. Bu samimi tasarım, yapınızı yaparken ellerinizin kesilmesini veya bileşenlere yanlışlıkla zarar vermesini önler.

SLI Teknolojisi ile Oyun Performansını Artırın

Supports for 2-way SLI configuration, AORUS SLI HB(High Bandwidth) bridge doubles the available transfer bandwidth bridge compared to the previous generation to deliver ultimate experience at 4K gameplay or surround gaming.*Fotoğraf sadece gösterim amaçlıdır.

AORUS GRAFİK MOTOR

Clock hızları, voltaj, fan performansı, güç hedefi bu sezgisel ara yüz üzerinden kendi tercihinize göre gerçek zamanlı olarak izlenebilir ve ayarlanabilir.

(*Yazılımın arayüzü ve işlevselliği her modele tabidir.)

AORUS'U TAKİP ET

HAKKIMIZDA