  • GE-HK20A-D1
  • 尺寸
  • 200 X 150 X 86 mm
  • 電源接頭
  • 24-pin Motherboard Connector 1
    (4+4)-pin +12V CPU Connector 1
    8-pin +12V CPU Connector 1
    (6+2)-pin PCI-E 2.0 Connectors 6
    SATA Connectors 12
    4-pin Peripheral Connectors 5
    4-pin Floppy Connector 1
  • 重量
  • 2.5 kg
  • 規格
  • AC INPUT 110-240Vac, 15-10A
    FREQUENCY 60/50Hz
    DC OUTPUT +3.3V +5V +12V1 +12V2 +12V3 +12V4 +12V5 +12V6 -12V +5Vsb
    MAX OUTPUT CURRENT 25A 25A 25A 25A 25A 30A 30A 30A 0.5A 4.0A
    MAX COMBINED WATTAGE 190W 1166W 6W 20W
    TOTAL POWER 1200W
  • 效能認證
  • 80 Plus Silver
  • 安規認證
  • CE, CB, TUV, cUL, FCC, BSMI, C-Tick, CCC
  • 型號
  • GE-HK20A-D1
  • 尺寸
  • 200 X 150 X 86 mm
  • 電源接頭
    (4+4)-pin +12V CPU Connector 1
    8-pin +12V CPU Connector 1
    SATA Connectors 12
    4-pin Peripheral Connectors 5
    4-pin Floppy Connector 1
  • 重量
  • 2.5 kg
  • 規格
  • AC INPUT 110-240Vac, 15-10A
    FREQUENCY 60/50Hz
    TOTAL POWER 1200W