X
مقایسه
پاک کردن همه موارد
شما حداکثر می توانید 5 مدل را بصورت همزمان مقایسه کنید
بستن
 
 1. Ultra Durable 3 Technology with copper cooled quality for lower working temperature
 2. 3x USB power delivery for greater compatibility and extra power for USB devices
 3. Support 45nm Intel Atom D525 dual core processor
 4. Integrated Intel graphic with DirectX 9 support
 5. Integrated High Definition audio
 6. Features high speed Gigabit Ethernet connection
 7. Patented DualBIOS with dual Hardware BIOS protection
 8. Total 4 SATA ports and IDE interface support for multiplex connectivity
 9. Features SATA 3Gb/s with RAID function
 10. Compatible with Window 7 to deliver the best operation experience
 • بررسی اجمالی
  مادربرد GA-D525TUD گیگابایت به گونه ای طراحی شده است که بتواند کاملا از قدرت پردازنده های جدید Atom D525 اینتل پشتیبانی کند. این پردازنده ها از طراحی جدید و پیشرفته دو چیپی پشتیبانی می کنند. استفاده از پردازنده مجتمع دو هسته ای Atom 525 45 نانومتری اینتل و پشتیبانی از حافظه DDR3 باعث شده است که این مادربرد پلاتفورم بسیار انعطاف پذیر و خوش قیمتی داشته باشد. طراحی خازن های تمام جامد باعث شده است که GA-D525TUD یک مادربرد قدرتمند و پایدار باشد.
 • Intel® Atom™ Processor D525
  The new generation Intel Atom processor for entry-level desktops continues to provide innovation through integrated graphics built directly into the CPU, enabling smaller and more energy efficient designs.
 • Intel® NM10 Express Chipset
  The Intel® NM10 Express Chipset provides additional flexibility and upgradability with two slots of single channel DDR3 memory at 800 MHz supporting up to 4GB maximum.
 • Ultra Durable 3 – سرمایی از جنس مس

  Ultra Durable 3
  در فناوري UD3، شركت گيگابايت با استفاده از دو لايه مسي دو اونسي كه در لايه‌هاي مثبت و زمين مدار چاپي به كار رفته باعث كاهش دماي مادربرد شده است. در اين فناوري لايه مسي موجود در مدار چاپي با هدايت گرما از مناطقي مانند اطراف پردازنده و مدار رگولاتور به جا‌هاي خنك‌تر باعث كاهش دماي مادربرد مي‌شود. علاوه بر اين با استفاده از فناوري UD3 ميزان آمپدانس( مقاومت داخلي) به ميزان 50 در صد كاهش يافته است كه اين موضوع باعث كاهش هدر رفتن الكترون و در نتيجه كاهش دماي قطعات مي‌شود. همچنين استفاده از لايه مسي دو اونسي باعث ارتقاء كيفيت انتقال سيگنال‌هاي داخل برد و كاهش ميزان EMI (تداخل الکترومغناطیسی) مي‌شود كه اين موضوع باعث افزايش ثبات مادربرد در هنگام اوركلاكينگ مي‌شود.بیشتر
 • 3‎x USB Power Boost
  مادربردهای گیگابایت مجهز به 3x USB Power Boost هستند که به واسطه این ویژگی ارائه دهنده سازگاری بالا و توان اضافی برای ابزارهای USB هستند. طراحی توان USB منحصر به فرد گیگابایت این توانایی را دارد که ولتاژ خروجی را تنظیم کند و از این طریق سازگاری با ابزارهای USB را افزایش دهد. به علاوه، فیوزهای با مقاومت کمتر، افت ولتاژ را کاهش می دهند و در نتیجه ارائه دهنده پایداری بیشتر و برق رسانی بهتری هستند.

 • پشتیبانی از دو حافظه DIMM DDR2 800
  تجربه ی تکنولوژی پیشرفته و جدید با استفاده از حافظه های DDR2 800، ارائه دهنده سرعت بسیار بالا و پهنای باند بیشتر برای انتقال داده ها، که با کارایی بالای خود باعث می شود بتوانید سنگین ترین نرم افزارها را به راحتی اجرا کنید.
  * برای کسب اطلاعات بیشتر درباره حافظه های پشتیبانی شده به بخش "لیست حافظه های پشتیبانی شده" مراجعه کنید.
 • بایوس دوگانه انحصاری با حفاظت بایوس دوگانه سخت افزاری
  بایوس دوگانه یکی از تکنولوژی های انحصاری گیگابایت است که به صورت خودکار در زمان خرابی احتمالی بایوس اصلی اطلاعات را بازیابی می کند و از پاک شدن آنها جلوگیری می کند. بواسطه وجود دو ROM بایوس فیزیکی مجتمع آنبرد، تکنولوژی بایوس دوگانه گیگابایت می تواند به سرعت و به راحتی اطلاعات بایوس صدمه دیده را بازیابی کند و یا اطلاعات را از بایوس ویروسی شده به بایوس جایگزین انتقال دهد.
 • اتصال LAN گیگابیت
  رابط شبکه گیگابیت ارائه دهنده یک اتصال LAN پر سرعت با سرعت انتقال داده برابر با 1000Mb/s است که یک نسل جدید در پهنای باند اتصال ها به شمار می رود. اتصال LAN گیگابیت یک گزینه مناسب برای اتصال اینترنتی یکپارچه مثل محتویات صوتی و تصویری جریانی به شمار می رود.
 • رابط درگاه ذخیره SATA 3Gb/s
  در این نوع رابط SATA پهنای باند درگاه دو برابر شده و از 1.5Gb/s به 3Gb/s افزایش یافته است. در رابط SATA 3Gb/s پهنای باند افزایش پیدا کرده است و می توان چند ابزار را همزمان به آن متصل کرد در حالی که بیشترین کارایی را داشته باشند. همچنین میزان کش در پیکره بندی یک ابزار بیشتر خواهد بود.
 • صدای با کیفیت بسیار بالای اینتل
  صدای با کیفیت بسیار بالای اینتل دارای یک خروجی صدای دیجیتال است که ارائه دهنده یک صدای فراگیر و شفاف است. به علاوه، صدای HD اینتل ارائه دهنده صدای چند کاناله است که بواسطه این ویژگی شما می توانید در یک زمان دو خروجی مجزا از کامپیوتر خود بگیرید و صدای خروجی را در دو اتاق مجزا پخش کنید.
 • پشتیبانی از EuP Lot 6
  EuP (که تحت عنوان تعیین کننده میزان مصرف انرژی کالاها شناخته می شود) بخشی از آئین نامه حفاظت محیط زیست اتحادیه اروپا به شمار می رود. اساس ایجاد EuP وجود نگرانی هایی درباره پیامدهای استفاده روز افزون انسان ها از قطعات الکترونیکی و چگونگی بهبود راندمان انرژی در آنها و داشتن زندگی بهتر و سبزتر بوده است. گیگابایت مادربوردهای استانداردی را تولید می کند که علاوه بر بالا بردن کارایی سیستم به صرفه جویی در مصرف انرژی نیز کمک می کنند.
* کلیه موارد ارایه شده در این صفحه تنها مربوط به نوع مرجع می باشد. گیگابایت حق تغییر یا تجدید نظر محتویات را در هر لحظه و بدون اطلاع قبلی دارد.
* کارایی ارایه شده بر اساس مقادیر حداکثر نظری رابط است که توسط فروشنده چیپ ست یا سازمان هایی که مشخصات رابط را تعیین کردند، ارائه شده است. کارایی واقعی ممکن است بنا بر پیکربندی سیستم متفاوت باشد.
* کلیه لوگو ها و آرم های ثبت شده تحت مالکیت مالکین مربوطه آن ها قرار دارد.
* با توجه به معماری استاندارد رایانه های شخصی، مقدار مشخصی از حافظه جهت استفاده درونی سیستم درنظر گرفته می شود و طبیعتا مقدار واقعی حافظه سیستم کم تر از مقدار اظهار شده خواهد بود.