X
مقایسه
پاک کردن همه موارد
شما حداکثر می توانید 5 مدل را بصورت همزمان مقایسه کنید
بستن
 
 • درایور قابل انتخاب تامین توان
 • ماژول قابل انتخاب تامین توان نور پس زمینه
 • بازه وسیع ورودی ولتاژ
 • شکاف PCI Express x4

 • مادربرد های فوق باریک Thin Mini-ITX گیگابایت
  مادربرد های Thin-Mini-ITX گیگابایت، ایده آل ترین پلتفرم حال حاضر برای رایانه های All-in-One، کم جا و رایانه های شخصی بسیار کوچک و باریک هستند. این محصولات تجربه کامل یک PC را ارایه می کنند و تا 43% باریک تر از ابعاد مادربرد های Mini-ITX قدیمی هستند. مادربرد های Thin Mini-ITX گیگابایت قابلیت های تازه ای هم در بردارند که موجب طراحی نوآورانه جدیدی می شود. این قابلیت ها برای گستره وسیعی از کاربری ها مناسب خواهند بود.
 • درایور قابل انتخاب تامین توان
  مادربرد های Thin Mini-ITX گیگابایت دارای درایور قابل انتخاب تامین توان هستند که به کاربران اجازه پیکره بندی 3.3 ولت و 5 ولت را می دهد. این ویژگی قابلیت های تازه ای را برای پانل های LVDS که نیاز به درایور 3.3 ولت و یا 5 ولت را دارند، فراهم می کند. از همین رو، این دسته از مادربرد ها برای لپ تاپ ها و سیستم های AIO بسیار مناسب خواهند بود. تنظیمات ولتاژ از طریق یک جامپر آنبرد قابل تنظیم است.
 • ماژول قابل انتخاب تامین توان نور پس زمینه
  مادربرد های Thin Mini-ITX گیگابایت برای نور پس زمینه نمایشگرها، با ولتاژ های 12 ولت و 19 ولت، تامین توان را انجام می دهند. این امر از طریق جامپر های آنبرد صورت می گیرد. این ویژگی، سازگاری این دسته از محصولات را با انواع نمایشگر های حال حاضر افزایش می دهد و آن ها را برای سیستم های AIO و لپ تاپ ها آماده می کند.
 • Wide Range Voltage Input
  Offering additional flexibility for system DC voltage input, GIGABYTE Thin Mini-ITX motherboards offer a broad voltage range of 12v to 19v, eliminating compatibility issues with many traditional IPC designs.
  * GIGABYTE recommends 180W power adapters for processors above 84W TDP. Processors with a TDP lower than 84W, may use 150W power adapters.
  * Power adapters connector dimension: 7.4 x 5.1mm, 180W = 19V / 9.47A , 150W = 19V / 7.89A.
 • شکاف توسعه PCI Express x4
  روی مادربرد های Thin Mini-ITX گیگابایت یک شکاف توسعه PCI Express x4 قرار گرفته است که قادر است تا 25 وات توان را ارایه کند و از کارت های TV tuner، ویدیو کپچر و RAID پشتیبانی کند.
 • پشتيباني از نسل سوم PCI Express


  مادربرد هاي گيگابايت به طور کامل براي ارايه حداکثر پهناي باند انتقال اطلاعات براي کارت هاي گرافيکي مجزايي که در آينده نزديک به بازار عرضه مي شوند تنظيم شده است. مادربرد هايي که به نسل سوم فن آوري PCI Express مجهز شده است.
  *پشتيباني از نسل سوم PCIe به سازگاري پردازنده و کارت الحاقي بستگي دارد.
 • فن آوری Intel Smart Connect
  فن آوری Intel Smart Connect به این معنی است که ایمیل ها، برنامه های محبوب و شبکه های اجتماعی محبوب شما مرتباً و به طور خودکار بروز می شوند، حتی هنگانی که سیستم در حالت خواب است. دیگر نیازی به انتظار برای بروز شدن خبر ها و فعالیت های دوستانتان وجود ندارد. تنها کلید "روشن" را فشار دهید و تمام موارد از قبل بروز رسانی شده است.
 • پشتیبانی از mSATA مجتمع
  GIGABYTE 6 series motherboards feature an onboard mSATA slot allowing users to easily take advantage of advanced SSD-based technologies like Intel® Rapid Start. Mounting an affordable, low capacity mSATA SSD directly onto your motherboard can enhance your PC's performance with better overall desktop responsiveness, faster boot times and faster system resume from 'Suspend to Disk' and 'Standby' modes.
 • Intel® Quick Sync 2.0
  کارایی سریع تر در کدگشایی محتوای سمعی بصری
  هنگامی که در حال خلق و ویرایش محتوای ویدیویی ، یا در حال منطبق سازی آن با ابزار های پخش کننده، یا در حال به اشتراک گذاری آن در شبکه خانگی یا اینترنت هستید، زمان کمتری صرف کنید. Intel Quick Sync Video به جای استفاده از نرم افزار، از سخت افزار موجود در پردازنده برای شتاب دادن به کدگشایی محتوای ویدیویی بهره می برد.
 • خازن های تمام جامد با طول عمر 50000 ساعت
  مادربردهای Ultra Durable گیگابایت به خازن های جامد مجهز شده اند. این خازن ها با متوسط طول عمر 500000 ساعت، پایداری، اطمینان و طول عمر بالا را ارایه می کنند که نیاز امروز کار با پردازنده های رده بالا و دیگر قطعات مورد نیاز برنامه ها و بازی های رایج امروز است.


  *50000 ساعت کارکرد در دمای 85 درجه سانتیگراد محاسبه شده است.
 • پشتیبانی از DirectX 11
  تجربه متفاوت بصری
  Microsoft DirectX 11 محتوای بصری سه بعدی حیرت آوری را که در آخرین بازی های رایانه ای پیدا می شود ارایه می کند. این فن آوری به گونه ای طراحی شده است که بازدهی بیشتری داشته باشد و از تمام توان پردازنده های چند هسته ای امروز بهره ببرد و در نهایت از سایه زنی های پیشرفته و تکنیک های بازگذاری بافت ها مانند tessellation پشتیبانی کند.
 • پشتیبانی از Display Port
  مادربردهای گیگابایت مجهز به جدیدترین نسل رابط های تصویری یعنی Display Port هستند. این رابط ارائه دهنده 10.8 گیگابیت در ثانیه پهنای باند به وسیله یک کابل استاندارد است. این رابط ارائه دهنده میلیارها رنگ، بالاترین سرعت نرخ بازیابی اطلاعات و بیشترین عمق رنگ است.
 • HDMI - رابط محتوای چند رسانه ای نسل جدید
  HDMI (High Definition Multimedia Interface) درگاهی است که امکان انتقال اطلاعات تصویری بیش از 5 گیگابیت در ثانیه را همراه با صدای با کیفیت بسیار بالا تنها از طریق یک کابل فراهم می‌کند. با وجود این درگاه امکان بازگشایی کردن و انتقال داده های صوتی با کیفیت بالا و تصاویر دیجیتالی با کیفیت 1080pبه صورت غیر فشرده در روی یک کابل فراهم شده است بدون آن که کیفیت صدا و تصویر بر اثر تبدیل دیجیتال به آنالوگ کاهش پیدا کند. به علاوه اینکه HDMI با HDCP (محافظ محتوای دیجیتال در پهنای باند بالا) سازگار است. همچنین قادر به پخش Blu-ray/HD DVD و دیگر محتواهای رسانه ای محافظت شده می باشد.
* کلیه موارد ارایه شده در این صفحه تنها مربوط به نوع مرجع می باشد. گیگابایت حق تغییر یا تجدید نظر محتویات را در هر لحظه و بدون اطلاع قبلی دارد.
* کارایی ارایه شده بر اساس مقادیر حداکثر نظری رابط است که توسط فروشنده چیپ ست یا سازمان هایی که مشخصات رابط را تعیین کردند، ارائه شده است. کارایی واقعی ممکن است بنا بر پیکربندی سیستم متفاوت باشد.
* کلیه لوگو ها و آرم های ثبت شده تحت مالکیت مالکین مربوطه آن ها قرار دارد.
* با توجه به معماری استاندارد رایانه های شخصی، مقدار مشخصی از حافظه جهت استفاده درونی سیستم درنظر گرفته می شود و طبیعتا مقدار واقعی حافظه سیستم کم تر از مقدار اظهار شده خواهد بود.