X
مقایسه
پاک کردن همه موارد
شما حداکثر می توانید 5 مدل را بصورت همزمان مقایسه کنید
بستن
 
 1. Supports New Intel® Core™ i7 processor Extreme Edition
 2. 4 Channel Memory Architecture
 3. PCI Express Gen. 3 Support
 4. All New Digital Power Control for the CPU and Memory
 5. UEFI DualBIOS™ Technology
 6. GIGABYTE Bluetooth 4.0 and WiFi Card for faster data transfers
 7. OC-VRM delivers optimum 16 phase overclockable VRM design featuring POScap and PowerPAK MOSFET design.
 8. OC-Touch provides onboard buttons for fine tuning CPU frequency
 9. OC-PEG provides 2 onboard SATA power connectors for stable graphics overclocking
 10. OC-DualBIOS™ provides flexible BIOS selection for efficient OC setting
 11. 333 Onboard Acceleration features USB 3.0, SATA 3.0 and an unprecedented 3x USB power boost
 12. Unique On/Off charge technology
 13. GIGABYTE Ultra Durable™ 3 technology
 14. Dolby Home Theater® support
 15. High quality 110dB SNR HD audio
 • بررسی اجمالی
  مادربرد های سری X79 گیگابایت به منظور به هم پیوستن کارایی رایانه های شخصی بی رقیب با سطح جدیدی از انعطاف پذیری و کنترل سخت افزاری طراحی شده اند. این مادربرد ها که مبتی بر چیپ ست X79 Express اینتل می باشند، مجهز به سوکت LGA 2011 اینتل هستند و از پردازنده های Core i7 پشتیبانی می کنند. مادربرد های سری X79 گیگابایت کاربران رایانه های شخصی را به سطح جدیدی از رایانش کارایی محور خواهند آورد.
 • 3‎D Power گیگابایت ‏(حق ثبت در حال بررسی)‏

  مادربرد های سری X79 گیگابایت اولین مادربردهایی هستند که از فن آوری انحصاری 3D Power گیگابایت بهره می برند. با استفاده از Digital Power Engine که تلفیقی از فن آوری های نرم افزاری و سخت افزاری می باشد، این مادربردها ثبات و دقت بی نظیری در نحوه توان رسانی به پردازنده و حافظه را فراهم آورده اند.

  کنترل تمام دیجیتالی توان رسانی به پردازنده و حافظه
  3D Power گیگابایت با بهره مندی از کنترل کننده PWM کاملا دیجیتال جدید، جریان پایدار و یکنواختی را برای پردازنده و حافظه ها فراهم می آورد بی آنکه در بارگذاری اطلاعات اختلالی ایجاد کند. این سیستم کاملا جدید و کاملا دیجیتالی توان رسانی باعث می شود تا کاربران حرفه ای بتوانند با استفاده از کنترل استثنایی توان از تمام پتانسیل اورکلاکینگ مادربردهای سری X79 خود بهره ببرند.
  گیگابایت اولین شرکتی است که از کنترل کننده دوگانه دیجیتالی حافظه برای تنظیم سیستم به طور واقعی بهره برده است. کاربران می توانند محافظت در برابر ولتاژ اضافی (OVP) و محافظت در برابر جریان اضافی (OCP) را برای امنیت حافظه خود در اختیار داشته باشند. تنظیم خط بار گذاری (Load line) برای سرعت بخشیدن به زمان پاسخگویی و حل vdroop حافظه در کنار تنظیم فرکانس PWM حافظه در حین عمل امکان پذیر شده است.
 • برنامه 3D Power گیگابایت ‏(حق ثبت در حال بررسی)‏

  فضای تعاملی برنامه 3D Power، تنظیم ولتاژ، فرکانس و فاز مدار تغذیه پردازنده و حافظه ها را لذت بخش و آسان کرده است. هر سه مهمترین پارامترها در نحوه تامین توان حساس ترین نقاط مادربرد توسط PWM دیجیتالی می باشند که می تواند در دستیابی سریع به بالاترین و پایدارترین اورکلاک به کاربران کمک شایانی کند.
  3D Power: کنترل ولتاژ
  در برنامه 3D Power، پارامترهای ولتاژ قابل تغییر و تصحیح هستند. عواملی همچون درجه بندی خط بارگذاری پردازنده. با تنظیم دقیق میزان بارگذاری توان روی پردازنده، می توان از Vdroop جلوگیری کرد که حاصل آن رسیدن به بهینه ترین ولتاژ تغذیه ممکن است. محافظت در برابر ولتاژ اضافی (OVP) نیز می تواند محافظت معمول از پردازنده، کنترل گر حافظه، VTT و حافظه سیستم را تغییر و بهبود بخشد.
  3D Power: کنترل فاز
  کاربران می توانند محافظت در برابر جریان اضافی (OCP) را برای میزان توان پردازنده، کنترل گر حافظه مجتمع و حافظه سیستم درجه بندی کنند. این امر به بخش کنترل فاز اجازه می دهد تا حتی در صورت نیاز توان بیشتری به سیستم رسانده شود.
  3D Power: کنترل فرکانس
  از طریق PWM دیجیتالی گیگابایت، نحوه کنترل و مدیریت فرکانس بسیار تنظیم پذیر شده است. بخش کنترل فرکانس 3D Power به کاربران اجازه می دهد تا فرکانس کنترل گر PWM را تغییر دهند تا در نتیجه مدار تنظیم ولتاژ پردازنده (CPU VRM) بتواند سرعت توان رسانی تسریع بخشد. همچنین کاربران می توانند طیف PWM و یا حداکثر و حداقل کلی فرکانس را تعیین کنند.
 • معماری حافظه 4 کاناله

  پلتفرم X79 اینتل با پتانسیل پهنای باند اطلاعات تا سقف 25 گیگابایت در ثانیه و آدرس دهی حافظه 256 بیتی قادر است تا کارایی بی رقیبی را برای حافظه ها به ارمغان بیاورد. مادربرد های سری X79 گیگابایت به شما نهایت کارایی را برای برنامه هایی که احتیاج بیشتری به حافظه دارند ارایه می کند.
 • پشتيباني از نسل سوم PCI Express


  مادربرد هاي گيگابايت به طور کامل براي ارايه حداکثر پهناي باند انتقال اطلاعات براي کارت هاي گرافيکي مجزايي که در آينده نزديک به بازار عرضه مي شوند تنظيم شده است. مادربرد هايي که به نسل سوم فن آوري PCI Express مجهز شده است.
  *پشتيباني از نسل سوم PCIe به سازگاري پردازنده و کارت الحاقي بستگي دارد.
 • پشتیبانی از گرافیک 4 مسیره

  مادربرد X79-UD7 گیگابایت با پشتیبانی از فن آوری های SLI و CrossfireX چهار مسیره شرکت های انویدیا و ATI، بالاترین پیکره بندی گرافیکی را به شما ارایه می کند. با تجهیز به 4 رابط PCI Express x8 نسل سوم، مادربرد X79-UD7 روان ترین تصاویر سه بعدی را بارگذاری می کند. این محصول برای کاربرانی که خواهان بالاترین سطوح کارایی گرافیکی سیستم هایشان هستند، توانایی های پیشرفته گرافیکی و نرخ بالای فریم را ارایه می کند.
 • OC-VRM
  OC-VRM بکار رفته در مادربردهای X79 گیگابایت به شما این امکان را می دهد تا حتی در هنگام کار رایانه، اقدام به اورکلاک PWM پردازنده کنید و از بهبود کارایی رایانه لذت ببرید. X79-UD7 گیگابایت به مدار تنظیم ولتاژ 16 فاز، با معماری دو اتصال 8 پین مجهز شده است. X79-UD7 گیگابایت همچنین مجهز به طراحی منحصر به فرد با خازن های POS است که عایق بندی بهتر مدار تنظیم ولتاژ را به همراه دارد و خارق العاده ترین اورکلاکینگ ها را بسیار ساده تر از قبل می کند. این در حالی است که انتقال توان را بسیار سریع تر بوده و دما را نیزپایین می آورد. OC-VRM گیگابایت به ویژه برای دستیابی به حداکثر کارایی پردازنده با حرارت پایین تر، پایداری در توان بیشتر و بازخورد توان بالا تر طراحی شده است - ایدآل برای شکستن رکورد جهانی اورکلاکینگ بر روی پردازنده های چند هسته ای Core i7 اینتل.
 • OC-Touch
  OC-Touch اورکلاکر ها را قادر می سازد تا به سرعت و سادگی به بهترین کارایی سیستم خود دست پیدا کنند. کلید های مجتمع OC-Touch اجازه می دهند تا اورکلاکر ها ضریب های پردازنده، تنظیمات BCLK و همچنین تنظیمات ضریب های پله ای BCLK را برای مقدار دهی 1 مگاهرتزی یا 0.1 مگاهرتزی، به طور دستی تنظیم کنند. تمامی این تنظیمات در حین فعالیت سیستم قابل اعمال هستند، چه در بایوس باشید چه در DOS و یا حتی ویندوز، می توانید تمامی این تنظیمات را بدون نیاز به راه اندازی مجدد بر روی سیستم خود اعمال کنید. بدین طریق کاربران قادر خواهند بود تا به سرعت رایانه خود را با تنظیمات مناسب راه اندازی کنند و به بالا ترین فرکانس عملکرد پردازنده خود دست پیدا کنند. کلید منحصر به فرد OC در پنل پشتی به اورکلاکر های تازه کار این اجازه را می دهد تا پیش از آن که با OC Touch ادامه دهند به طور خودکار تنظیماتی از پیش تعیین شده برای اورکلاک را بارگذاری کنند و به سرعت به بالا ترین حد عملکرد پردازنده خود دست پیدا کنند. ماژول های سنجش ولتاژ نیز بر روی برد در نظر گرفته شده اند تا به کاربران در زیر نظر گرفتن ولتاژ هر یک از قطعات نیز کمک شایانی شود.
 • OC-DualBIOS™
  OC-DualBIOS به سوییچ کننده منحصر یه فرد پانل پشتی و نمایشگر چراغ های LED تجهیز شده است. این سوییچ کاربران را قادر می سازد بین بایوس معمولیشان و بایوس دیگر که به طور خاص برای اورکلاک طراحی شده، سوییچ کنند. این بدان معناست که اگر تنظیمات اورکلاکینگ شما دچار عدم پایداری است، در صورت لزوم به راحتی به تنظیمات معمولی خود برگردید. با OC_DualBIOS ، کاربران می توانند به سادگی دو ویرایش بایوس خود را با هم مقایسه کنند. هنگامی که کاربران بخواهند بایوس خود را به روز کنند اما نخواهند تنظیمات اصلی بایوس خود را از دست بدهند، این قابلیت بسیار کارآمد خواهد بود.
 • OC-PEG
  OC-PEG دو اتصال توان مجتمع SATA ارائه می کند که توانی پایدارتر را برای PCIe ها زمانی که از چینش 3 یا 4 کارت گرافیک همزمان استفاده می کنید، ارائه می کند. هر اتصال از توان یکی از فازهای منبع تغذیه استفاده می کند، که در نهایت به اورکلاک بهتر و پایدارتر کارت گرافیک کمک می کند. توان رسانی مجزا به هر یک از شکاف های PCIe، حتی به اورکلاک چینش تک کارت گرافیکه هم کمک می کند. برای CrossFireX 4 مسیره، کاربران بایستی OC-PEG را نصب کنند تا از رسیدن جریان اضافی در اتصال 24 پینی ATX جلوگیری کنند.

 • بیشترین مسیرهای PCI Express بر روی رایانه های خانگی
  مادربرد های سری X79 گیگابایت از بیشترین پهنای باند PCI Express که تا به حال در رایانه های خانگی دیده شده است، برای انتقال اطلاعات بهره می برند.. پیکره بندی X79 اینتل تمامی مسیرهای PCI Express را مستقیما به پردازنده متصل می کند که این امر باعث پایین آمدن کندی و تسریع در کارایی برای کارت های گرافیکی مجزا و چینش های چند کارت گرافیکی می شود.
 • کارت الحاقی بلوتوث 4.‎0 و Wi-Fi گیگابایت

  کارت الحاقی بلوتوث 4.0 و WiFi گیگابایت دارای دو حالت مختلف برای انتقال اطلاعات می باشد. نرخ انتقال اطلاعات این کارت 15 مگابیت در ثانیه می باشد و با پشتیبانی از 802.11n، آخرین مشخصه WiFi، پوشش بهتری برای امواج ارایه می کند. این کارت الحاقی همچنین بلوتوث 4.0 را ارایه می کند که باعث می شود تا دیگر مانند گذشته از دست رفتن امواج صورت نگیرد.
 • شتاب دهنده آنبرد 333 گیگابایت

  مادربردهای سری X79 گیگابایت به شتاب دهنده آنبرد 333 گیگابایت مجهز شده اند. چندی از آخرین فن آوری های روز برای کمک به افزایش سرعت انتقال اطلاعات در این سری تعبیه شده اند. فن آوری هایی نظیر SuperSpeed USB 3.0، SATA نسخه 3 (6Gbps) و فن آوری بی نظیر3x USB power که بر روی تمام درگاه های USB قرار گرفته است تا بیشترین توان برای ابزار های USB که نیازمند توان بیشتری هستند را ارائه کند.
 • 3‎x USB Power Boost
  مادربردهای گیگابایت مجهز به 3x USB Power Boost هستند که به واسطه این ویژگی ارائه دهنده سازگاری بالا و توان اضافی برای ابزارهای USB هستند. طراحی توان USB منحصر به فرد گیگابایت این توانایی را دارد که ولتاژ خروجی را تنظیم کند و از این طریق سازگاری با ابزارهای USB را افزایش دهد. به علاوه، فیوزهای با مقاومت کمتر، افت ولتاژ را کاهش می دهند و در نتیجه ارائه دهنده پایداری بیشتر و برق رسانی بهتری هستند.
 • SuperSpeed USB 3.‎0
  مادربرد های شرکت گیگابایت از فن آوری SuperSpeed USB 3.0 بهره می برند، که به وسیله یک کنترل کننده مستقل مجتمع ممکن شده است . سرعت بسیار بالای انتقال اطلاعات به میزان 5 گیگابیت در ثانیه به کاربران اجازه می دهد تا نظریه 10 برابر بودن سرعت USB 3.0 نسبت به USB 2.0 را تجربه کنند. همچنین سازگاری این درگاه ها با USB 2.0 به کاربران امکان استفاده طولانی از دستگاه های USB 2.0 قدیمی را می دهد.
 • SATA 6 Gbps Support
  مادربرد های شرکت گیگابایت با فن آوری پر سرعت SATA نسخه 3.0 سازگار می باشند. این ویژگی با سرعتی به میزان 6 گیگابیت در ثانیه که دو برابر سرعت SATA2.0 (3 گیگابیت در ثاینه) است انتفال اطلاعات را انجام می دهد. در صورت استفاده در حالت RAID 0 (Stripe)، این مادربردها سرعت انتقال داده را تا 4 برابر سریع تر از رابط های SATA امروزی ارائه می کنند.
 • پشتیبانی از فن آوری On/Off Charge
  پشتیبانی از فن آوری On/Off Charge فن آوری On/Off Charge گیگابایت باعث می شود که ابزارهای iPhone، iPad و iPod Touch در هنگام اتصال به رایانه با سرعت بیشتری شارژ شوند. این فن آوری به عنوان یکی از زیر شاخه های ویژگی 3x USB Power محسوب می شود و نسبت به درگاه های USB معمولی توان بیشتری را در اختیار ابزار اتصالی برای شارژ قرار می دهد. به این ترتیب iPhone، iPad یا iPod Touch شما باسرعت بیشتری شارژ خواهد شد. علاوه بر این اگر رایانه شما در حالت standby یا حتی خاموش باشد نیز عملیات شارژ قطع نخواهد شد.

  ** با توجه به محدودیت هایی که در برخی گوشی های تلفن همراه وجود دارد، ممکن است نیاز باشد تلفن همراه خود را قبل از ورود رایانه به حالت S4/S5 به آن متصل کنید. تنها در این صورت است که عملیات شارژ سریع از طریق یک درگاه USB فاقد قابلیت On/Off Charge فعال می شود. نتایج عملیات شارژ ممکن است با توجه به نوع و مدل گوشی های تلفن همراه متفاوت باشد.
  * پشتیبانی از فن آوری 3X USB Power ممکن است بسته به مدل تغییر کند.
 • فن آوری Ultra Durable 3 گیگابایت
  مادربردهای سری X79 گیگابایت به منظور تضمین دمای کمتر سیستم، مصرف بهینه انرژی و پایداری مطمئن برای اورکلاکینگ از باکیفیت ترین قطعات ساخته شده اند. در طراحی Ultra Durable 3 گیگابایت از 2 انس مس در لایه های مختلف مادربرد استفاده شده است که به طور چشمگیری دمای سیستم را کاهش می دهد. به علاوه اینکه در این طراحی خازن های جامد ژاپنی ( خازن های POS در مدل های UD7 و UD5)، ماسفت های PowerPAK و چوک های با هسته فریت نیز قرار گرفته اند که در مجموع این ترکیب دمای بسیار کمتر، مصرف توان کمتر و در نهایت طول عمر بیشتر برای محصول را به ارمغان می آورد.
 • سینمای خانگی دالبی – از تجربه یک صدای فراگیر سینمای خانگی قدرتمند لذت ببرید
  صدای سینمای خانگی دالبی شنونده را در مرکز حوادث قرار می دهد و این توانایی را به کامپیوتر می دهد که صدای فراگیر واضحی مانند صدای پخش شده در سینماها داشته باشد.
  •  ارائه دهنده صدایی واضح برای پخش موسیقی، فیلم، و بازی با استفاده از دو تا هشت بلندگو یا هر نوع هدفون
  •  طراحی شده برای پخش خودکار بهترین کیفیت صدای ممکن در هر شرایط
* کلیه موارد ارایه شده در این صفحه تنها مربوط به نوع مرجع می باشد.‎ گیگابایت حق تغییر یا تجدید نظر محتویات را در هر لحظه و بدون اطلاع قبلی دارد.‎
* کارایی ارایه شده بر اساس مقادیر حداکثر نظری رابط است که توسط فروشنده چیپ ست یا سازمان هایی که مشخصات رابط را تعیین کردند، ارائه شده است.‎ کارایی واقعی ممکن است بنا بر پیکربندی سیستم متفاوت باشد.‎
* کلیه لوگو ها و آرم های ثبت شده تحت مالکیت مالکین مربوطه آن ها قرار دارد.‎
* با توجه به معماری استاندارد رایانه های شخصی، مقدار مشخصی از حافظه جهت استفاده درونی سیستم درنظر گرفته می شود و طبیعتا مقدار واقعی حافظه سیستم کم تر از مقدار اظهار شده خواهد بود.‎