X
مقایسه
پاک کردن همه موارد
شما حداکثر می توانید 5 مدل را بصورت همزمان مقایسه کنید
بستن
 
 1. Supports 3rd Gen. Intel® 22nm CPUs and 2nd Gen. Intel® Core™ CPUs (LGA1155 socket)
 2. GIGABYTE Digital Power Engine with GIGABYTE 3D Power
 3. GIGABYTE 3D BIOS (Dual UEFI)
 4. Onboard mSATA slot for mSATA SSDs
 5. PCI Express Gen 3.0 support
 6. 2-way SLI™ and 2-way CrossFireX™ multi-GPU support
 7. Lucid Virtu™ Universal® MVP GPU virtualization support
 8. HDMI, DVI, RGB and Display Port
 9. Dual LAN (Intel® Gigabit + Atheros Gigabit Ethernet controllers)
 10. Realtek ALC898 with High Quality 110dB SNR HD audio
 11. GIGABYTE Ultra Durable™ 4 Technology
 12. GIGABYTE 333™ Onboard Acceleration (USB 3.0, SATA 3.0 & 3x USB Power)
 13. GIGABYTE On/Off Charge™ for USB devices
 • مادربردهای سری Z77 گیگابایت
  مادربردهای سری 7 گیگابایت مجموعه ای از برترین و تازه ترین فن آوری ها همراه با ویژگی های چیپ ست Z77 اینتل را در خود جای داده اند تا با طراحی نوین و منحصر به فرد در تولید مادربردها، کارایی برجسته نسل سوم پردازنده های Core اینتل را به تسلط خود درآورند. مادربرد های سری 7 گیگابایت با وجود طراحی انحصاری مدار تنظیم ولتاژ و ابزار های شگفت آور 3D Power و 3D BIOS (Dual UEFI) گیگابایت،اطیمنان حاصل می کنند که تغذیه پردازنده و دیگر اجزای روی مادربرد به بهترین نحو ممکن صورت گیرد و کاربر کنترل کاملی روی آن داشته باشد. این ویژگی ها تجربه جدید و بی رقیبی از کار با رایانه را در اختیار شما می گذارند.
 • مدار تغذیه تمام دیجیتال گیگابایت

  مادربردها سری Z77 گیگابایت از کنترل کننده PWM تمام دیجیتال برای تغیه پردازنده های نسل سوم Core اینتل بهره می برند. استفاده از کنترل کننده های تمام دیجیتال به این معنی است که توان رسانی دقیق و بی نقص به اجزای حساس و نیازمند به بیشترین توان روی مادربرد ممکن شده است. بدون شک پردازنده، VTT، کارت گرافیک و حافظه از مهمترین قطعات به روی مادربرد به شمار می آیند. این مدار تغذیه تمام دیجیتال تمام دیجیتالی ارایه دهنده Precise Auto Voltage Compensation می باشد که قابلیت کنترل استثنایی روی نحوه توان رسانی در مادربرد های سری 7 گیگابایت را در اختیار شما می گذارد.


  3D Power گیگابایت: کنترل دیجیتالی به روی ولتاژ، فرکانس و فاز

  3D Power گیگابایت با بهره مندی از کنترل گر تمام دیجیتال و قابلیت Auto Voltage Compensation، ولتاژ مورد نیاز را به طور خودکار و دقیق تنظیم می کند تا بدون در نظر گرفتن بارگذاری، جریان پایدار و یکدستی از توان به سیستم روانه شود. با وجود کنترل گر های دیجیتالی برای پردازنده (Vcore)، VTT، پردازنده گرافیکی و حافظه (DDR)، کاربران می توانند به صورت لحظه ای تغییرات و تنظیمات خودشان را در ابزار 3D Power گیگابایت اعمال کنند. تنظمیاتی که شامل OVP (محافظت در برابر ولتاژ اضافی)، درجه بندی خط بارگذاری و تنظیم لحظه ای فرکانس PWM می شود.
 • برنامه 3D Power گیگابایت ‏(حق ثبت در حال بررسی)‏

  فضای تعاملی برنامه 3D Power، تنظیم ولتاژ، فرکانس و فاز مدار تغذیه پردازنده و حافظه ها را لذت بخش و آسان کرده است. هر سه مهمترین پارامترها در نحوه تامین توان حساس ترین نقاط مادربرد توسط PWM دیجیتالی می باشند که می تواند در دستیابی سریع به بالاترین و پایدارترین اورکلاک به کاربران کمک شایانی کند.
     
  3D Power: کنترل ولتاژ
  در برنامه 3D Power، پارامترهای ولتاژ قابل تغییر و تصحیح هستند. عواملی همچون درجه بندی خط بارگذاری پردازنده. با تنظیم دقیق میزان بارگذاری توان روی پردازنده، می توان از Vdroop جلوگیری کرد که حاصل آن رسیدن به بهینه ترین ولتاژ تغذیه ممکن است. محافظت در برابر ولتاژ اضافی (OVP) نیز می تواند محافظت معمول از پردازنده، کنترل گر حافظه، VTT و حافظه سیستم را تغییر و بهبود بخشد.
     
  3D Power: کنترل فاز
  کاربران می توانند محافظت در برابر جریان اضافی (OCP) را برای میزان توان پردازنده، کنترل گر حافظه مجتمع و حافظه سیستم درجه بندی کنند. این امر به بخش کنترل فاز اجازه می دهد تا حتی در صورت نیاز توان بیشتری به سیستم رسانده شود.
     
  3D Power: کنترل فرکانس
  از طریق PWM دیجیتالی گیگابایت، نحوه کنترل و مدیریت فرکانس بسیار تنظیم پذیر شده است. بخش کنترل فرکانس 3D Power به کاربران اجازه می دهد تا فرکانس کنترل گر PWM را تغییر دهند تا در نتیجه مدار تنظیم ولتاژ پردازنده (CPU VRM) بتواند سرعت توان رسانی تسریع بخشد. همچنین کاربران می توانند طیف PWM و یا حداکثر و حداقل کلی فرکانس را تعیین کنند.
 • 3‎D BIOS گیگابایت ‏(حق ثبت در حال بررسی)‏

  برنامه انقلابی 3D BIOS گیگابایت مبتنی بر فن آوری جدید UEFI DualBIOSگیگابایت می باشد و در دو حالت تعاملی که قبل از این هیچ گاه در محیط های بایوس دیده نشده است در دسترس کاربران قرار گرفته است. گیگابایت تجربه بایوس های قدیمی را باز طراحی کرده است و محیطی جذاب و ساده را برای کنترل بایوس در اختیار کاربران قرار داده است. این امر از طریق در اختیار گذاشتن انتخاب واسط های گرافیکی قدرمند و منحصر به فرد برای کاربران حرفه ای و معمولی میسر شده است.

  فن آوری UEFI DualBIOS
  در قلب تپنده فن آوری هیجان انگیز 3D BIOS، دو عدد ROM فیزیکی بایوس تعبیه شده است که شامل فن آوری انحصاری UEFI BIOS می باشد. همراه با واسط گرافیکی برتری که قابلیت نمایش تصاویر و رنگ های 32 بیتی و نشانگر روان ماوس را در محیطی کاربرپسند دارد، UEFI DualBIOS گیگابایت به تنظیمات بایوس روح تازه ای بخشیده و تجربه کار با آن را چه برای کاربران حرفه ای و چه برای کاربران مبتدی لذت بخش کرده است. همچنین UEFI BIOS قابلیت پشتیبانی ذاتی از دسیک های سخت با گنجایش های بالا در سیستم عامل های 64 بیتی را نیز دارد.

  حالت 3 بعدی (3D Mode)
  با طراحی محیطی بسیار ساده برای بایوس، حالت سه بعدی انحصاری گیگابایت، واسط گرافیکی کاملا تعاملی و گویایی را ارائه می دهد که به کاربران اجازه می دهد برای دستیابی به کارایی بهینه تر، مستقیماً و به آسانی از کلید های تعیین کننده برای تنظیم UEFI BIOS استفاده کنند. حالت سه بعدی این نرم افزار به کاربران مبتدی و معمولی اجازه می دهد تا تمام نقاط مادربرد که در محیط بایوس قابل تنظیم هستند را با وضوح بالا درک کنند و در مجموع به درک بهتری از عملکرد بایوس دست پیدا کنند.

  حالت پیشرفته (Advanced Mode)
  حالت پیشرفته، محیط جامع و کاملی از UEFI BIOS را در اختیار کاربران قرار می دهد. این طراحی مناسب کاربران حرفه ای تر بوده و بطور خاص مناسب اورکلاکرها و افرادی است که نیاز به رصد و کنترل کوچکترین متغیر های سخت افزاری رایانه خود را دارند. علاوه بر آن، فن آوری تنظیم M.I.T. مشهور گیگابایت نیز در کنار موتور جدید دیجیتال 3D Power گیگابایت قرار گرفته است. به اختصار می توان گفت که حالت پیشرفته، جامه ای زیبا و ابریشمین از جلوه جدید و گرافیکی واسط کاربری UEFI را بر اندام خبره بایوس گیگابایت پوشانده است.
 • نسل سوم پردازنده های Core اینتل
  نسل سوم و جدید پردازنده های Core شرکت اینتل از معماری 22 نانومتری جدید در نحوه پردازش خود بهره می برند که کارایی در پلتفرم های جدید را به طور چشم گیری بهبود می بخشد. این پردازنده ها که مبتی بر سوکت بالغ شده LGA 1155 ساخته شده اند، دارای 4 هسته 64 بیتی با کارایی شگفت آور هستند و از 8 مگابایت کش هوشمند L3 (Smart Cache) بهره می برند. پردازنده های نسل سومی Core اینتل به طور خودکار سرعت کلاک و کارایی کلی را در هنگام نیاز افزایش می دهند.
 • فن آوری Intel Rapid Start Technology
  فن آوری Intel Rapid Start ابزارهای شما را از عمیق ترین حالت خواب، بیدار می کند و آن ها را به سرعت آماده کار می کند. کابران قادر خواهند بود سیستم خود را در حالتی قرار دهند که توان مصرفی آن ها تقریباً به عدد صفر برسد، در حالی که در عین حال قادرند ویندوز خود را در کمتر چند ثانیه، بدون نیاز به روند طولانی راه اندازی سیستم، آماده کار کنند. با فن آوری Intel Rapid Start تمام اموری که قبلاً نیمه کاره مانده بودند به سرعت به همان حالتی که باقی مانده بودند بازگردند. به این ترتیب برنامه ها در حالت قبلی خود اجرا شده و هیچ اطلاعاتی از بین نمی رود.
 • فن آوری Intel Smart Connect
  فن آوری Intel Smart Connect به این معنی است که ایمیل ها، برنامه های محبوب و شبکه های اجتماعی محبوب شما مرتباً و به طور خودکار بروز می شوند، حتی هنگانی که سیستم در حالت خواب است. دیگر نیازی به انتظار برای بروز شدن خبر ها و فعالیت های دوستانتان وجود ندارد. تنها کلید "روشن" را فشار دهید و تمام موارد از قبل بروز رسانی شده است.
 • ویژگی های مجتمع OC
  مادربردهای Z77 گیگابایت ویژگی های مختص اورکلاکینگ را به طور مجتمع روی خود جای داده اند تا به کاربران و اورکلاکر ها در رسیدن به حداکثر کنترل به روی پردازنده های نسل سوم Core اینتل کمک کند.

  Onboard Power and Reset buttoکلیدهای روشن خاموش و راه اندازی مجدد آنبرد با LED Debug Display ns (LED نمایشگر اشکالات) همراه شده اند تا کاربر را در هنگام تنظیمات متفاوت سخت افزاری روی صندلی هدایتگر بنشانند.

  مطمئناً اورکلاکرها از داشتن Onboard Voltage Read Points خوشحال خواهند شد، این قابلیت به آن ها اجازه می دهد تا در هنگام اورکلاک پردازنده و حافظه به حداکثر مطلق بتوانند به صورت لحظه ای ولتاژ خود را تصحیح کنند. OC-PEG هم دو اتصال دهنده توان SATA مجتمع ارایه می کند تا در هنگام تنظیمات 3 مسیره و 4 مسیره گرافیکی، توان پایدارتری ارایه شود.

  Onboard BIOS Switcher (سوییچ بایوس) انحصاری هم روی این مادربرد قرار گرفته است. این قابلیت به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی بین Dual UEFI BIOS ROMs (دو ROM فیزیکی) سوییچ کنند. این امر سوییچ میان تنظیمات اورکلاکینگ بایوس و تنظیمات معمول آن را آسان می سازد و همچنین بدون از دست رفتن اطلاعات اصلی بایوس، نسخه جدیدی از بایوس را ارایه می کند. کلید های مجتمع پاک کردن CMOS هم بازگردانی تنظیمات را به حالت پیش فرض کارخانه ای از همیشه آسان تر کرده است.

 • Ultra Durable 4 گیگابایت – تکیه بر مادربردهای با دوام


  مادربردهای مجهز به فن آوری Ultra Durable 4 گیگابایت دارای تعدادی فن آوری انحصاری هستند که به مشتریان و فروشندگان رایانه های شخصی این تضمین را می دهند که بالاترین سطح امنیت را روی رایانه های خود خواهند داشت. این ویژگی های ذاتی از اشکالات و خرابی های روزمره سیستم جلوگیری به عمل می آورند.
 • کارت الحاقی بلوتوث 4.0 و WiFi انحصاری

  این مادربرد شامل یک کارت الحاقی PCIe اضافی هستند که امکان پشتیبانی از فن آوری نوینی همچون بلوتوث 4.0 و اتصال WiFi IEEE 802.11 b/g/n را برای کاربران فراهم می آورد. استاندارد بلوتوث جدید شامل فن آوری Smart Ready که بر روی تلفن های همراه جدید از قبیل iPhone 4s ارائه شده است، می باشد. این بدان معناست که تبادل اطلاعات مهم از گوشی های هوشمند یا تبلت ها به رایانه برای شما بسیار ساده تر و سریع تر از همیشه خواهد بود.
  Download : GC-WB300D Safety approval list
 • پشتیبانی از Lucid Universal MVP
  مادربرد های سری 7 گیگابایت از فن آوری های مجازی سازی Lucid Virtu در پردازنده های گرافیکی پشتیبانی می کنند. برنامه بهبود یافته مجازی سازی که قدرت بصری رایانه شما را افزایش می دهد. زمان پاسخ گویی سریع تر، پردازش ویدیویی بهبود یافته و پخش روان تر محتوای صوتی و تصویری، همه در محیطی با کمترین مصرف انرژی.
  Lucid Universal MVP همچنین Hyperformance ارایه می کند که رندرینگ های اضافه و زاید را حذف می کند و مواردی که نیاز به سینک کردن دارند را در مسیر ارایه تصاویر گرافیکی پیش بینی می کند. در نتیجه نرخ فریم بیشتر، محتوای تصویری شفاف تر شده و از هم گسیختگی تصاویر را کاهش می دهد.
 • EZ Setup گیگابایت


  EZ Setup گیگابایت نرم افزاری انحصاری است که اجازه می دهد تا کاربران مادربردهای سری 7 گیگابایت به راحتی 3 فن آوری مهم اینتل را روی سیستم شان نصب و راه اندازی کنند؛ Intel Smart Response، Intel Rapid Start و Intel Smart Connect. EZ Setup گیگابایت با کاهش مراحل راه اندازی فن آوری های اینتل،لذت از آن ها را بسیار آسان ساخته است.

 • EZ Setup گیگابایت

  EZ Setup گیگابایت نرم افزاری انحصاری است که اجازه می دهد تا کاربران مادربردهای سری 7 گیگابایت به راحتی 3 فن آوری مهم اینتل را روی سیستم شان نصب و راه اندازی کنند؛ Intel Smart Response، Intel Rapid Start و Intel Smart Connect. EZ Setup گیگابایت با کاهش مراحل راه اندازی فن آوری های اینتل،لذت از آن ها را بسیار آسان ساخته است.
  * EZ Setup utility is available for download from the official GIGABYTE website.
 • پشتیبانی از mSATA مجتمع
  روی مادربرد های سری 7 گیگابایت یک شکاف mSATA قرار گرفته که کاربران اجازه می دهد تا از فن آوری های مبنی بر SSD مانند Intel Smart Response و Intel Rapid Start بهره ببرند. نصب مستقیم یک mSATA SSD با گنجایش و قیمت کم روی مادربرد شما می تواند کارایی سیستم شما را به طور کل بالا ببرد. این امر با بهبود پاسخگویی کلی، تسریع در راه اندازی، بازگشت از حالت آماده باش و هایبرنیت (Hibernate) سیستم همراه است. دانلود کنید: Intel Smart Response SSD Available Vender List
 • شتاب دهنده آنبرد 333 گیگابایت

  مادربردهای سری 7 گیگابایت به شتاب دهنده آنبرد 333 گیگابایت مجهز شده اند. چندی از آخرین فن آوری های روز برای کمک به افزایش سرعت انتقال اطلاعات در این سری تعبیه شده اند. فن آوری هایی نظیر SuperSpeed USB 3.0،SATA نسخه 3 (6Gbps) و فن آوری بی نظیر 3x USB Power که بر روی تمام درگاه های USB قرار گرفته است تا بیشترین توان برای ابزار های USB که نیازمند توان بیشتری هستند را ارائه کند.
 • فن آوری On/Off Charge گیگابایت
  مادربردهای سری 7 گیگابایت به فن آوری On/Off Charge انحصاری و بی نظیر گیگابایت مجهز هستند. این فن آوری نه تنها به شما اجازه می دهد تا iPhone، iPad،iPod Touch خود را شارژ کنید، بلکه با قابلیتQuick Charge می توانید آن ها را در سریع ترین زمان ممکن شارژ کنید. به عنوان یک امتیاز اضافی، ابزار شما حتی در هنگام خاموش بودن رایانه نیز شارژ می شوند. در نتیجه اگر در هنگام سینک کردن موسیقی های خود فراموش کردید که اتصال را قطع کنید، به هنگام نیاز ابزار شما کاملا شارژ شده است.

  *با توجه به محدودیت های مشخص برخی از تلفن های همراه، ممکن است کاربران برای فعال ساختن شارژ سریع از طریق درگاه های USB غیر مجهز به فن آوری ON/OFF Charge نیاز داشته باشند تا تلفن های همراهشان را قبل از ورود رایانه به حالت S4/S5 به رایانه متصل کنند.
  نتایج شارژ بسته به مدل ممکن است متغیر باشد.
 • گرافیک مجتمع پیشرفته
  با وجود نسل سوم پردازنده های Core شرکت اینتل که پردازش گرافیکی آن ها بروزرسانی شده و بهبود یافته است، می توانید بهترین تجربه از کار با محتواهای سرگرمی و چند رسانه ای داشته باشید. این پردازنده ها با پشتیبانی ذاتی از چندین نمایشگر، فن آوری DirectX 11، Intel Quick Sync Video 2.0 و Intel HD Graphics 4000/2500 به شما اطمینان می دهند که از سطوح جدید بازی های سه بعدی و محتوای HD لذت خواهید برد.
 • Intel® Quick Sync 2.0
  کارایی سریع تر در کدگشایی محتوای سمعی بصری
  هنگامی که در حال خلق و ویرایش محتوای ویدیویی ، یا در حال منطبق سازی آن با ابزار های پخش کننده، یا در حال به اشتراک گذاری آن در شبکه خانگی یا اینترنت هستید، زمان کمتری صرف کنید. Intel Quick Sync Video به جای استفاده از نرم افزار، از سخت افزار موجود در پردازنده برای شتاب دادن به کدگشایی محتوای ویدیویی بهره می برد.
 • پشتیبانی از DirectX 11
  تجربه متفاوت بصری
  Microsoft DirectX 11 محتوای بصری سه بعدی حیرت آوری را که در آخرین بازی های رایانه ای پیدا می شود ارایه می کند. این فن آوری به گونه ای طراحی شده است که بازدهی بیشتری داشته باشد و از تمام توان پردازنده های چند هسته ای امروز بهره ببرد و در نهایت از سایه زنی های پیشرفته و تکنیک های بازگذاری بافت ها مانند tessellation پشتیبانی کند.
 • طراحی 12 فاز مدار تغذیه
  طراحی 12 فاز مدار تغذیه شرکت گیگابایت از با کیفیت ترین اجزا بهره می برد تا بتواند توانی خالص و روان را به پردازنده برساند. این سیستم به گونه ای طراحی شده است تا بتواند زمان پاسخگویی سریعی از طریق توان رسانی پایدار در هنگام تغییرات در بارگذاری های سنگین پردازنده داشته باشد. به علاوه اینکه گرمای تولید شده توسط مدار تنظیم ولتاژ، با پراکندگی بار الکتریکی میان 12 فاز توان رسانی، به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. در نتیجه پیکره بندی به مراتب خنک تر و پایدار تری خواهید داشت.
 • LAN Optimizer – ابزار مدیریتی هوشمند بهینه سازی شبکه
  نرم افزار LAN Optimizer گیگابایت طراحی شده است تا به کاربر اجازه دهد انواع متفاوت ترافیک شبکه را مدیریت کند تا انتقال داده هایی از قبیل پخش محتوای HD، وبگردی و بازی های آنلاین اولویت بندی شوند تا در نهایت کاربر بتواند تمام آن ها را نسبت به دریافت داده های با حجم بالا که تمامیت پهنای باند را اشغال می کنند، الویت بندی کند.
 • HDMI - رابط محتوای چند رسانه ای نسل جدید
  HDMI (High Definition Multimedia Interface) درگاهی است که امکان انتقال اطلاعات تصویری بیش از 5 گیگابیت در ثانیه را همراه با صدای با کیفیت بسیار بالا تنها از طریق یک کابل فراهم می‌کند. با وجود این درگاه امکان بازگشایی کردن و انتقال داده های صوتی با کیفیت بالا و تصاویر دیجیتالی با کیفیت 1080pبه صورت غیر فشرده در روی یک کابل فراهم شده است بدون آن که کیفیت صدا و تصویر بر اثر تبدیل دیجیتال به آنالوگ کاهش پیدا کند. به علاوه اینکه HDMI با HDCP (محافظ محتوای دیجیتال در پهنای باند بالا) سازگار است. همچنین قادر به پخش Blu-ray/HD DVD و دیگر محتواهای رسانه ای محافظت شده می باشد.
* کلیه موارد ارایه شده در این صفحه تنها مربوط به نوع مرجع می باشد. گیگابایت حق تغییر یا تجدید نظر محتویات را در هر لحظه و بدون اطلاع قبلی دارد.
* کارایی ارایه شده بر اساس مقادیر حداکثر نظری رابط است که توسط فروشنده چیپ ست یا سازمان هایی که مشخصات رابط را تعیین کردند، ارائه شده است. کارایی واقعی ممکن است بنا بر پیکربندی سیستم متفاوت باشد.
* کلیه لوگو ها و آرم های ثبت شده تحت مالکیت مالکین مربوطه آن ها قرار دارد.
* با توجه به معماری استاندارد رایانه های شخصی، مقدار مشخصی از حافظه جهت استفاده درونی سیستم درنظر گرفته می شود و طبیعتا مقدار واقعی حافظه سیستم کم تر از مقدار اظهار شده خواهد بود.