X
مقایسه
پاک کردن همه موارد
شما حداکثر می توانید 5 مدل را بصورت همزمان مقایسه کنید
بستن
 
 • پشتیبانی از پردازنده های نسل چهارم Coreاینتل
 • فن آوری انحصاری Ultra Durable 5 PLUS گیگابایت
 • تامین توان تمام دیجیتالی به پردازنده با همکاری کمپانی IR
 • فن آوری UEFI DualBIOS گیگابایت
 • امکانات اورکلاکینگ انحصاری گیگابایت
 • فن آوری منحصر به فرد OC Touch
 • فن آوری منحصر به فرد OC Ignition
 • فن آوری منحصر به فرد OC Brace
 • شکاف های DDR و PCIe و کانکتورهای توان با روکش طلا
 • پشتیبانی از گرافیک چهار مسیره
 • خازن های جامد جدید مشکی رنگ با طول عمر بالا
 • فن آوری On/Off Charge 2 گیگابایت برای ابزارهای USB
 • درگاه شبکه LAN اینتل با ایمنی بالا در برابر تخلیه الکتریسیته ساکن
 • طراحی سینک خنک کننده پیشرفته با 9 کانکتور فن سیستم
 • چیپ صوتی Realtek ALC898 با کیفیت بسیار بالا و نرخ سیگنال به نویز (SNR) 110 دسیبل
 • کارت الحاقی بلوتوث 4.0 و Wi-Fi گیگابایت
 • مادربردهای اورکلاکینگ سری 8 گیگابایت: کلاک بالاتر


  GIGABYTE 8 series motherboards debut a number of exclusive new and improved features that are designed specifically to help enthusiasts and overclockers not only get the most performance from their hardware, but also the absolute most enjoyable OC experience.
 • Z87X-OC Force گیگابایت
  مادربرد Z87X-OC Force گیگابایت، تجربه اورکلاکینگ ایده آل و پیشرفته را بدون لطمه زدن به امکانات و قابلیت های ملزوم اورکلاکینگ ارایه می کند. پشتیبانی کامل از چهار کارت گرافیک با اتصال SLI و Crossfire چهار مسیره به همراه 16 فاز دیجیتال VRM برای پردازنده و حافظه از دیگر امکانات این مادربرد است. مادربرد Z87X-OC Force گیگابایت کاملاً بی همتا و قدرتمند است.
 • کلید OC Ignition
  There are occasions as an overclocker when you want to shut down the system without turning off the power to other parts of the system, for example the drives and system fans. This is where OC Ignition is really useful.

  Hitting the OC Ignition button gives continuous, uninterrupted power to all the motherboard's connected drives and system fans, but not to the CPU. This is useful in 'cold bug' situations when you need to heat the CPU to a bootable temperature, but you'd prefer the fans to keep spinning, reducing moisture build-up.

  Overclockers using i-ram drives may also want to maintain SATA power and not risk losing their customized OS install while users with regular SSDs or HDDs also know that frequent powering on and off is harmful to your drives in the long-term.

  OC Ignition is also useful in allowing users to pre-test water cooling setups, and even allows case mod demos to be developed without having to fully turn on the PC.

  OC Ignition: Feature Summary
  • Powers fans and drives without booting or powering the CPU
  • Active fans help to reduce moisture build-up when using LN2
  • Maintain continuous uninterrupted power to drives
  • Safely powers water cooling systems for safe leak checking
  • Test demo and case mod systems without needing to boot the system
 • OC Touch
  قابلیت OC Touch گیگبایت شامل طیف وسیعی از کلیدها و سوئیچ های انحصاری است که تنها روی مادربردهای اورکلاکینگ گیگابایت تعبیه شده است.
 • سوئیچ OC PCIe
  اورکلاکرها می توانند به صورت دستی هر کدام از شکاف های PCIe مادربرد را روشن یا خاموش کنند، تا بتوانند کارت های گرافیکی را بدون نیاز به خارج کردن آن ها به صورت فیزیکی غیر فعال کنند. این قابلیت مخصوصا برای اورکلاک کارت های گرافیکی با نیتروژن مایع و سیستم های خنک کننده آبی مفید و کاربردی است.
 • OC PEG
  OC Peg adds auxiliary power to the PCIe slots of your motherboard, improving system stability in extreme configurations. This is especially useful in power-hungry 4-way graphics configurations.
 • OC Brace
  قابلیت OC Brace به اورکلاکرهای حرفه ای و تسترهای رایانه اجازه می دهد که با ایمنی بالا تا چهار کارت گرافیک را در یک فضای باز و بدون کیس روی مادربرد نصب کنند. این کارت های گرافیک بدون هیچگونه ریسک یا احتمال صدمه دیدن شکاف PCIe، روی مادربرد قرار گرفته و احتمال شناخته نشدن آن توسط سیستم عامل به دلیل اتصال نادرست نیز از بین می رود.
  . OC Brace یک راه ساده و هوشمندانه برای نصب محکم و استوار چند کارت گرافیک بزرگ می باشد. حتی زمانی که سیستم خنک کننده نیتروژن مایع با پایه ها و اجزای بزرگ و جاگیر روی مادربرد نصب باشند. در چنین شرایطی نتیجه استفاده از OC Brace، پایداری و استحکام بالا در زمان های طولانی می باشد.
 • OC Cool
  مادربرد Z87X-OC Force گیگابایت از یک طراحی منحصر به فرد برای هیت سینک، در ناحیه PWM بهره می برد که به کاربر اجازه نصب انواع سیستم های خنک کننده غیرفعال، فعال و آبی را می دهد. مجموعه ای که از یک هیت سینک با بدنه منحصر به فرد، به همراه یک فن کاملاَ بی صدا جهت دفع فوق العاده حرارت در هنگام کاربری های پیشرفته رایانه مثل اورکلاکینگ، تشکیل شده است.
 • پشتیبانی از تصاویر 4K Ultra HD
  کیفیت تصویر 4K جدیدترین فن آوری ارائه تصاویر با وضوح بسیار بالا می باشد که قابلیت پخش تصاویری با 4000 پیکسل در محور افقی را دارد، بیش از چهار برابر پیکسل های حالت HD استاندارد. مادربردهای سری 8 گیگابایت ارائه دهنده پشتیبانی ذاتی از تصاویر 4K به واسطه پردازنده گرافیکی مجتمع Intel HD Graphics از طریق درگاه HDMI می باشند.
 • کارت الحاقی PCIe بلوتوث و WiFi
  Supports the latest IEEE 802.11 a / b / g / n Wi-Fi connectivity, plus Bluetooth 4.0 and the latest Smart Ready technology.
 • دسترسی به USB3.0 در پانل جلویی
  A convenient front access USB 3.0 panel provides two USB 3.0 ports for quick and easy access to ultra-fast and reliable data transfer performance.
 • cFosSpeed
  GIGABYTE motherboards feature cFos Speed, a network traffic management application which helps to improve network latency, maintaining low ping times to deliver better responsiveness in a crowded LAN environment. cFos Speed works in a similar way to an OS driver, monitoring network traffic packets at the application layer, allowing optimization and improved network performance for specific applications.
 • پشتیبانی پیشرفته از چند پردازنده گرافیکی
  GIGABYTE Z87X-OC Force
  Premium 4-way Graphics Support:
  This extreme design employs a PLX chip that doubles the available PCI Express bandwidth, allowing overclockers and gamers to enjoy the ultimate in extreme multi-GPU configurations; 4-way AMD CrossFire™ and NVIDIA SLI.

  Native PCIe Gen. 3 x16 Direct Link to CPU:
  The single black PCIe x16 slot provides a direct link to the CPU, enabling it to bypass the PLX chip. This provides the fastest possible connection for single graphics card benching.
 • پشتیبانی از OPT Fan گیگابایت
  بسیاری از سیستم های خنک کننده آبی نیازمند 2 کانکتور فن برای پمپ آب و فن خنک کننده هستند. مادربردهای سری 8 گیگابایت از یک کانکتور اضافه OPT Fan پشتیبانی می کنند که می توان خنک کننده آبی را به آن متصل کرد. به این ترتیب با در اختیار داشتن دو کانکتور فن، می توانید ساعت ها بدون بالا رفتن دما با رایانه کار کنید. همچنین کانکتور OPT Fan برای اتصال سیستم های خنک کننده با دو فن نیز مناسب است.
 • فن آوری های انحصاری Ultra Durable گیگابات
  خازن های جامد جدید مشکی رنگ با طول عمر بالا
  مادربردهای سری 8 گیگابایت مجهز به خازن های جامد با بالاترین کیفیت ممکن هستند که بیشترین میزان کارایی برای زمان های طولانی، حتی در حرفه ای ترین سیستم ها را ارایه می کنند. به این ترتیب می توانید با خیال آسوده، سنگین ترین محاسبات را از رایانه خود بخواهید و به هیچ عنوان نگران پایداری و ثبات آن نباشید. با استفاده از خازن های انحصاری مشکی رنگ جدید روی مادربردهای سری 8 گیگابایت، حتی در هنگام بارگذاری های سنگین نیز میزان مقاومت داخلی (ESR) بسیار پایین خواهد داد.
  "توانایی بی سابقه 10 هزار ساعت کار سنگین در دمای 105 درجه سلسیوس" –Nippon Chemi-Con
 • روکش طلا برای کانکتورهای Solid Power


  مادربردهای اورکلاکینگ گیگابایت مجهز به کانکتورهای توان پردازنده و ATX 24 پین 100% جامد می باشند. این کانکتورها با روکشی از طلا پوشانده شده اند، که رسانایی و انتقال سیگنال بیشتری را در مقایسه با پیکره بندی های استاندارد ارائه می دهند. استفاده از طلا باعث افزایش فوق العاده پایداری و طول عمر می شود و از صدمات ناشی از زنگ زدگی آهن و استفاده های مکرر جلوگیری می کند.
 • روکش طلا برای سوکت پردازنده، شکاف های DDR و PCI Express
  مادربردهای سری 8 گیگابایت در نقاط مهم، جایی که مادربرد با دیگر قطعات رایانه در اتصال است، دارای روکش طلا می باشند؛ سوکت پردازنده و شکاف های DDR3 و PCI Express با روکش طلا. این ویژگی باعث افزایش پایداری و طول عمر حافظه، کارت های گرافیک و مادربرد شما می شود، بدون درنظر گرفتن اینکه چند بار قطعات جانبی را از مادربرد جدا کنید.
 • فن آوری جدید UEFI DualBIOS گیگابایت با داشبورد تنظیمات
  UEFI DualBIOS جدید گیگابایت مجهز به یک رابط کاربری با طراحی نو می باشد که به کاربران اجازه می دهد کنترل فضای بایوس را به گونه ای دراختیار بیگیرند که تا به حال هیچگاه آن را تجربه نکرده اند.

  حالت داشبورد: با نرم افزار بایوس جدید گیگابایت کنترل تمامی بخش های بایوس را در دست بگیرید، تا دسترسی کاملی به تمامی اطلاعات مربوط به بخش های کلیدی مادربرد داشته باشید؛ که شامل کلاک، دما، ولتاژ و سرعت فن ها در پردازنده، گرافیک و حافظه می باشد.

  رابط کاربری قابل شخصی سازی:صفحه اصلی بایوس خود را شخصی سازی کنید و منوها و تنظیماتی که بیشتر مورد استفاده قرار می دهید را به آن اضافه کنید. این قابلیت باعث ایجاد یک رابط کاربری روان و شخصی می شود که حتی می توانید تصویر پیش زمینه دلخواهتان را نیز به آن اضافه کنید.

  صفحه اول را خودتان انتخاب کنید: شما می توانید دقیقا معین کنید که پس از هر بار راه اندازی مجدد سیستم، کدامیک از بخش ها یا صفحات بایوس به عنوان صفحه اول به نمایش درآید. برای مثال اگر شما در حال تنظیم زمان های حافظه هستید، با انتخاب صفحه تنظیمات memory timing به عنوان صفحه اول، می توانید به میزان قابل توجهی در زمان صرفه جویی کنید. کلیک های کمتر، نتایج بهتر.

  اورکلاکینگ به صورت لحظه ای برای اولین بار، اورکلاکرها می توانند تنظیمات کلاک پردازنده، فرکانس و ولتاژ را به صورت لحظه ای از درون BIOS انجام دهند. این ویژگی باعث صرفه جویی بسیار زیاد در زمان می شود و به کاربر کمک می کند بدون نیاز به راه اندازی مجدد سیستم تنظیمات بهینه را پیدا کند.
 • EasyTune گیگابایت
  نرم افزار به روز رسانی شده EasyTune با طراحی مجدد، که به صورت مجتمع در نرم افزار App Center گیگابایت قرار گرفته است، ارائه دهنده یک رابط کاربری ساده و کاربردی می باشد که به کاربران اجازه می دهد که تنظیمات سیستم خود را به بهترین نحو انجام دهند. از جمله امکانات این نرم افزار می توان به تنظیم کلاک و ولتاژ سیستم و حافظه ها در یک محیط ویندوزی، نمایش اطلاعات مربوط به کل سیستم و پیکره بندی و تنظیم پیشرفته سرعت فن های سیستم اشاره کرد.
* کلیه موارد ارایه شده در این صفحه تنها مربوط به نوع مرجع می باشد. گیگابایت حق تغییر یا تجدید نظر محتویات را در هر لحظه و بدون اطلاع قبلی دارد.
* کارایی ارایه شده بر اساس مقادیر حداکثر نظری رابط است که توسط فروشنده چیپ ست یا سازمان هایی که مشخصات رابط را تعیین کردند، ارائه شده است. کارایی واقعی ممکن است بنا بر پیکربندی سیستم متفاوت باشد.
* کلیه لوگو ها و آرم های ثبت شده تحت مالکیت مالکین مربوطه آن ها قرار دارد.
* با توجه به معماری استاندارد رایانه های شخصی، مقدار مشخصی از حافظه جهت استفاده درونی سیستم درنظر گرفته می شود و طبیعتا مقدار واقعی حافظه سیستم کم تر از مقدار اظهار شده خواهد بود.