X
مقایسه
پاک کردن همه موارد
شما حداکثر می توانید 5 مدل را بصورت همزمان مقایسه کنید
بستن
 
 • پشتیبانی از پردازنده های Core i7 Extreme Edition اینتل
 • معماری حافظه 4 کاناله
 • پشتیبانی از نسل سوم PCI Express
 • فن آوری UEFI DualBIOS
 • طراحی 8 فاز قابل اورکلاک VRM مجهز به خازن های تمام جامد و طراحی ماسفت های PowerPAK
 • شتاب دهنده آنبرد 333 مجهز به USB 3.0، SATA 3.0 و ارتقاء دهنده بی نظیر 3x USB Power
 • فن آوری On/Off Charge گیگابایت
 • فن آوری Ultra Durable 3 گیگابایت
 • پشتیبانی از Dolby Home Theater
 • صدای HD با کیفیت بسیار بالای 110 دسیبل
 • بررسی اجمالی
  مادربرد های سری X79 گیگابایت به منظور به هم پیوستن کارایی رایانه های شخصی بی رقیب با سطح جدیدی از انعطاف پذیری و کنترل سخت افزاری طراحی شده اند. این مادربرد ها که مبتی بر چیپ ست X79 Express اینتل می باشند، مجهز به سوکت LGA 2011 اینتل هستند و از پردازنده های Core i7 پشتیبانی می کنند. مادربرد های سری X79 گیگابایت کاربران رایانه های شخصی را به سطح جدیدی از رایانش کارایی محور خواهند آورد.
 • معماری حافظه 4 کاناله

  تازه ترین پردازنده های Core i7 از نسل دوم اینتل مجهز به کنترلرهای جدید حافظه هستند که برای اولین بار از معماری 4 کاناله حافظه های DDR3 پشتیبانی می کنند. مادربرد های سری X79 گیگابایت با توانمندی بی رقیب این حافظه ها و پتاسیل خارق العاده پهنای باند برای داده ها، برجسته ترین کارایی را برای برنامه هایی که به شدت نیازمند حافظه هستند ارایه می کند.
 • بیشترین مسیرهای PCI Express بر روی رایانه های خانگی
  مادربرد های سری X79 گیگابایت از بیشترین پهنای باند PCI Express که تا به حال در رایانه های خانگی دیده شده است، برای انتقال اطلاعات بهره می برند.. پیکره بندی X79 اینتل تمامی مسیرهای PCI Express را مستقیما به پردازنده متصل می کند که این امر باعث پایین آمدن کندی و تسریع در کارایی برای کارت های گرافیکی مجزا و چینش های چند کارت گرافیکی می شود.
 • پشتيباني از نسل سوم PCI Express


  مادربرد هاي گيگابايت به طور کامل براي ارايه حداکثر پهناي باند انتقال اطلاعات براي کارت هاي گرافيکي مجزايي که در آينده نزديک به بازار عرضه مي شوند تنظيم شده است. مادربرد هايي که به نسل سوم فن آوري PCI Express مجهز شده است.
  *پشتيباني از نسل سوم PCIe به سازگاري پردازنده و کارت الحاقي بستگي دارد.
 • پشتیبانی از گرافیک چهار مسیره

  مادربرد X79-UD3 گیگابایت با پشتیبانی از اتصال چهار مسیره ATI CrossFireX و Nvidia SLI، ارائه دهنده بالاترین سطح توان گرافیکی می باشد. به واسطه چهار شکاف PCI Express 3.0 x8، مادربرد X79-UD3 قابلیت رندر کردن تصاویر سه بعدی بسیار روان، نرخ پخش تصویر با سرعت فریم بسیار بالا و قابلیت های گرافیکی بهبود یافته را برای کاربرانی که بالاترین سطح کارایی گرافیکی را از سیستم خود انتظار دارند، ارائه می دهد.
 • شتاب دهنده آنبرد 333 گیگابایت

  مادربردهای سری X79 گیگابایت به شتاب دهنده آنبرد 333 گیگابایت مجهز شده اند. چندی از آخرین فن آوری های روز برای کمک به افزایش سرعت انتقال اطلاعات در این سری تعبیه شده اند. فن آوری هایی نظیر SuperSpeed USB 3.0،SATA نسخه 3 (6 گیگابیت در ثانیه) و فن آوری بی نظیر 3x USB Power که بر روی تمام درگاه های USB قرار گرفته است تا بیشترین توان برای ابزار های USB که نیازمند توان بیشتری هستند را ارائه کند
 • 3‎x USB Power Boost
  مادربردهای گیگابایت مجهز به 3x USB Power Boost هستند که به واسطه این ویژگی ارائه دهنده سازگاری بالا و توان اضافی برای ابزارهای USB هستند. طراحی توان USB منحصر به فرد گیگابایت این توانایی را دارد که ولتاژ خروجی را تنظیم کند و از این طریق سازگاری با ابزارهای USB را افزایش دهد. به علاوه، فیوزهای با مقاومت کمتر، افت ولتاژ را کاهش می دهند و در نتیجه ارائه دهنده پایداری بیشتر و برق رسانی بهتری هستند.
 • SuperSpeed USB 3.‎0
  مادربرد های شرکت گیگابایت از فن آوری SuperSpeed USB 3.0 بهره می برند، که به وسیله یک کنترل کننده مستقل مجتمع ممکن شده است . سرعت بسیار بالای انتقال اطلاعات به میزان 5 گیگابیت در ثانیه به کاربران اجازه می دهد تا نظریه 10 برابر بودن سرعت USB 3.0 نسبت به USB 2.0 را تجربه کنند. همچنین سازگاری این درگاه ها با USB 2.0 به کاربران امکان استفاده طولانی از دستگاه های USB 2.0 قدیمی را می دهد.
 • SATA 6 Gbps Support
  مادربرد های شرکت گیگابایت با فن آوری پر سرعت SATA نسخه 3.0 سازگار می باشند. این ویژگی با سرعتی به میزان 6 گیگابیت در ثانیه که دو برابر سرعت SATA2.0 (3 گیگابیت در ثاینه) است انتفال اطلاعات را انجام می دهد. در صورت استفاده در حالت RAID 0 (Stripe)، این مادربردها سرعت انتقال داده را تا 4 برابر سریع تر از رابط های SATA امروزی ارائه می کنند.
 • پشتیبانی از فن آوری On/Off Charge
  پشتیبانی از فن آوری On/Off Charge فن آوری On/Off Charge گیگابایت باعث می شود که ابزارهای iPhone، iPad و iPod Touch در هنگام اتصال به رایانه با سرعت بیشتری شارژ شوند. این فن آوری به عنوان یکی از زیر شاخه های ویژگی 3x USB Power محسوب می شود و نسبت به درگاه های USB معمولی توان بیشتری را در اختیار ابزار اتصالی برای شارژ قرار می دهد. به این ترتیب iPhone، iPad یا iPod Touch شما باسرعت بیشتری شارژ خواهد شد. علاوه بر این اگر رایانه شما در حالت standby یا حتی خاموش باشد نیز عملیات شارژ قطع نخواهد شد.

  ** با توجه به محدودیت هایی که در برخی گوشی های تلفن همراه وجود دارد، ممکن است نیاز باشد تلفن همراه خود را قبل از ورود رایانه به حالت S4/S5 به آن متصل کنید. تنها در این صورت است که عملیات شارژ سریع از طریق یک درگاه USB فاقد قابلیت On/Off Charge فعال می شود. نتایج عملیات شارژ ممکن است با توجه به نوع و مدل گوشی های تلفن همراه متفاوت باشد.
  * پشتیبانی از فن آوری 3X USB Power ممکن است بسته به مدل تغییر کند.
 • فن آوری Ultra Durable 3 گیگابایت
  مادربردهای سری X79 گیگابایت به منظور تضمین دمای کمتر سیستم، مصرف بهینه انرژی و پایداری مطمئن برای اورکلاکینگ از باکیفیت ترین قطعات ساخته شده اند. در طراحی Ultra Durable 3 گیگابایت از 2 انس مس در لایه های مختلف مادربرد استفاده شده است که به طور چشمگیری دمای سیستم را کاهش می دهد. به علاوه اینکه در این طراحی خازن های جامد ژاپنی ( خازن های POS در مدل های UD7 و UD5)، ماسفت های PowerPAK و چوک های با هسته فریت نیز قرار گرفته اند که در مجموع این ترکیب دمای بسیار کمتر، مصرف توان کمتر و در نهایت طول عمر بیشتر برای محصول را به ارمغان می آورد.
 • سینمای خانگی دالبی – از تجربه یک صدای فراگیر سینمای خانگی قدرتمند لذت ببرید
  صدای سینمای خانگی دالبی شنونده را در مرکز حوادث قرار می دهد و این توانایی را به کامپیوتر می دهد که صدای فراگیر واضحی مانند صدای پخش شده در سینماها داشته باشد.
  •  ارائه دهنده صدایی واضح برای پخش موسیقی، فیلم، و بازی با استفاده از دو تا هشت بلندگو یا هر نوع هدفون
  •  طراحی شده برای پخش خودکار بهترین کیفیت صدای ممکن در هر شرایط
* کلیه موارد ارایه شده در این صفحه تنها مربوط به نوع مرجع می باشد.‎ گیگابایت حق تغییر یا تجدید نظر محتویات را در هر لحظه و بدون اطلاع قبلی دارد.‎
* کارایی ارایه شده بر اساس مقادیر حداکثر نظری رابط است که توسط فروشنده چیپ ست یا سازمان هایی که مشخصات رابط را تعیین کردند، ارائه شده است.‎ کارایی واقعی ممکن است بنا بر پیکربندی سیستم متفاوت باشد.‎
* کلیه لوگو ها و آرم های ثبت شده تحت مالکیت مالکین مربوطه آن ها قرار دارد.‎
* با توجه به معماری استاندارد رایانه های شخصی، مقدار مشخصی از حافظه جهت استفاده درونی سیستم درنظر گرفته می شود و طبیعتا مقدار واقعی حافظه سیستم کم تر از مقدار اظهار شده خواهد بود.‎