X
مقایسه
پاک کردن همه موارد
شما حداکثر می توانید 5 مدل را بصورت همزمان مقایسه کنید
بستن
 
 1. Supports New Intel® Core™ i7 processor Extreme Edition
 2. GIGABYTE All Digital Power with GIGABYTE 3D Power
 3. GIGABYTE 3D BIOS (Dual UEFI)
 4. GIGABYTE Ultra Durable™5 technology
 5. PCI Express Gen 3.0 support
 6. 4-way CrossFireX™ and 4-way SLI™ Support
 7. 4 Channel Memory Architecture with 8 DIMM slots
 8. GIGABYTE On/Off Charge™ with 3X USB Power
 • بررسی اجمالی
  مادربرد های سری X79 گیگابایت به منظور به هم پیوستن کارایی رایانه های شخصی بی رقیب با سطح جدیدی از انعطاف پذیری و کنترل سخت افزاری طراحی شده اند. این مادربرد ها که مبتی بر چیپ ست X79 Express اینتل می باشند، مجهز به سوکت LGA 2011 اینتل هستند و از پردازنده های Core i7 پشتیبانی می کنند. مادربرد های سری X79 گیگابایت کاربران رایانه های شخصی را به سطح جدیدی از رایانش کارایی محور خواهند آورد.
 • 3‎D Power گیگابایت ‏(حق ثبت در حال بررسی)‏

  مادربرد های سری X79 گیگابایت اولین مادربردهایی هستند که از فن آوری انحصاری 3D Power گیگابایت بهره می برند. با استفاده از Digital Power Engine که تلفیقی از فن آوری های نرم افزاری و سخت افزاری می باشد، این مادربردها ثبات و دقت بی نظیری در نحوه توان رسانی به پردازنده و حافظه را فراهم آورده اند.

  کنترل تمام دیجیتالی توان رسانی به پردازنده و حافظه
  3D Power گیگابایت با بهره مندی از کنترل کننده PWM کاملا دیجیتال جدید، جریان پایدار و یکنواختی را برای پردازنده و حافظه ها فراهم می آورد بی آنکه در بارگذاری اطلاعات اختلالی ایجاد کند. این سیستم کاملا جدید و کاملا دیجیتالی توان رسانی باعث می شود تا کاربران حرفه ای بتوانند با استفاده از کنترل استثنایی توان از تمام پتانسیل اورکلاکینگ مادربردهای سری X79 خود بهره ببرند.
  گیگابایت اولین شرکتی است که از کنترل کننده دوگانه دیجیتالی حافظه برای تنظیم سیستم به طور واقعی بهره برده است. کاربران می توانند محافظت در برابر ولتاژ اضافی (OVP) و محافظت در برابر جریان اضافی (OCP) را برای امنیت حافظه خود در اختیار داشته باشند. تنظیم خط بار گذاری (Load line) برای سرعت بخشیدن به زمان پاسخگویی و حل vdroop حافظه در کنار تنظیم فرکانس PWM حافظه در حین عمل امکان پذیر شده است.
 • برنامه 3D Power گیگابایت ‏(حق ثبت در حال بررسی)‏

  فضای تعاملی برنامه 3D Power، تنظیم ولتاژ، فرکانس و فاز مدار تغذیه پردازنده و حافظه ها را لذت بخش و آسان کرده است. هر سه مهمترین پارامترها در نحوه تامین توان حساس ترین نقاط مادربرد توسط PWM دیجیتالی می باشند که می تواند در دستیابی سریع به بالاترین و پایدارترین اورکلاک به کاربران کمک شایانی کند.
  3D Power: کنترل ولتاژ
  در برنامه 3D Power، پارامترهای ولتاژ قابل تغییر و تصحیح هستند. عواملی همچون درجه بندی خط بارگذاری پردازنده. با تنظیم دقیق میزان بارگذاری توان روی پردازنده، می توان از Vdroop جلوگیری کرد که حاصل آن رسیدن به بهینه ترین ولتاژ تغذیه ممکن است. محافظت در برابر ولتاژ اضافی (OVP) نیز می تواند محافظت معمول از پردازنده، کنترل گر حافظه، VTT و حافظه سیستم را تغییر و بهبود بخشد.
  3D Power: کنترل فاز
  کاربران می توانند محافظت در برابر جریان اضافی (OCP) را برای میزان توان پردازنده، کنترل گر حافظه مجتمع و حافظه سیستم درجه بندی کنند. این امر به بخش کنترل فاز اجازه می دهد تا حتی در صورت نیاز توان بیشتری به سیستم رسانده شود.
  3D Power: کنترل فرکانس
  از طریق PWM دیجیتالی گیگابایت، نحوه کنترل و مدیریت فرکانس بسیار تنظیم پذیر شده است. بخش کنترل فرکانس 3D Power به کاربران اجازه می دهد تا فرکانس کنترل گر PWM را تغییر دهند تا در نتیجه مدار تنظیم ولتاژ پردازنده (CPU VRM) بتواند سرعت توان رسانی تسریع بخشد. همچنین کاربران می توانند طیف PWM و یا حداکثر و حداقل کلی فرکانس را تعیین کنند.
 • فن آوری Ultra Durable 5 گیگابایت
  جریان بسیار بالا، حرارت کم در ناحیه مدار تغذیه پردازنده، نتیجه بهره مندی از IR Digital Power Controller و IC های IR3550 PowIRstage
  Ultra Durable 5

  مادربرد های جدید گیگابایت، فن آوری مشهور Ultra Durable 5 انحصاری خود را به کار گرفته است تا دمای کاری خود را تا 60 درجه سانتیگراد نسبت به دیگر مادربردها خنک تر نگاه دارد. این امر با استفاده از قطعات بسیار باکیفیت با قابلیت عبور جریان بالا در مدار تغذیه پردازنده مانند ICهای IR3550 PowIRstage از شرکت International Rectifier، 2 برابر مس در PCB و چوک های با هسته فریت با قابلیت عبور 60 آمپر جریان الکتریکی، به دست آمده است. این فن آوری روی مادربرد های جدید گیگابایت با چیپ ست X79 و Z77 اینتل ارایه می شود که تکامل کیفیت در این محصولات را به دنبال دارد. بیشتر
 • معماری حافظه 4 کاناله

  تازه ترین پردازنده های Core i7 از نسل دوم اینتل مجهز به کنترلرهای جدید حافظه هستند که برای اولین بار از معماری 4 کاناله حافظه های DDR3 پشتیبانی می کنند. مادربرد های سری X79 گیگابایت با توانمندی بی رقیب این حافظه ها و پتاسیل خارق العاده پهنای باند برای داده ها، برجسته ترین کارایی را برای برنامه هایی که به شدت نیازمند حافظه هستند ارایه می کند.
 • پشتيباني از نسل سوم PCI Express


  مادربرد هاي گيگابايت به طور کامل براي ارايه حداکثر پهناي باند انتقال اطلاعات براي کارت هاي گرافيکي مجزايي که در آينده نزديک به بازار عرضه مي شوند تنظيم شده است. مادربرد هايي که به نسل سوم فن آوري PCI Express مجهز شده است.
  *پشتيباني از نسل سوم PCIe به سازگاري پردازنده و کارت الحاقي بستگي دارد.
 • پشتیبانی از CrossfireX سه مسیره و SLI سه مسیره

  مادربرد X79-UD5 گیگابایت به گونه ای طراحی شده است تا به گیمر های حرفه ای کمک کند تا دشمنان خود را در فاصله های طولاتی ببینند، بدون در نظر گرفتن اینکه چقدر میدان جنگ به خون آغشته شده است. این مادربرد به منظور بیشترین انعطاف پذیری و قابلیت ارتقا گرافیکی، از استفاده از چندین پردازنده گرافیکی به صورت همزمان پشتیبانی می کند. این فن آوری شامل 3 شکاف PCI Express برای CrossfireX شرکت AMD و SLI شرکت انویدیا برای پیکره بندی 3 کارت مجزا به صورت همزمان می شود. مادربرد X79-UD5 گیگابایت بالاترین نرخ فریم در ثانیه را ارایه می کند تا به گیمر ها اجازه دهد شفاف تر ببینند، سریع تر نشانه گیری کنند و سریع تر حرکت کنند.
 • شتاب دهنده آنبرد 333 گیگابایت

  مادربردهای سری X79 گیگابایت به شتاب دهنده آنبرد 333 گیگابایت مجهز شده اند. چندی از آخرین فن آوری های روز برای کمک به افزایش سرعت انتقال اطلاعات در این سری تعبیه شده اند. فن آوری هایی نظیر SuperSpeed USB 3.0،SATA نسخه 3 (6Gbps) و فن آوری بی نظیر 3x USB Power که بر روی تمام درگاه های USB قرار گرفته است تا بیشترین توان برای ابزار های USB که نیازمند توان بیشتری هستند را ارائه کند.
 • پشتیبانی از فن آوری On/Off Charge
  پشتیبانی از فن آوری On/Off Charge فن آوری On/Off Charge گیگابایت باعث می شود که ابزارهای iPhone، iPad و iPod Touch در هنگام اتصال به رایانه با سرعت بیشتری شارژ شوند. این فن آوری به عنوان یکی از زیر شاخه های ویژگی 3x USB Power محسوب می شود و نسبت به درگاه های USB معمولی توان بیشتری را در اختیار ابزار اتصالی برای شارژ قرار می دهد. به این ترتیب iPhone، iPad یا iPod Touch شما باسرعت بیشتری شارژ خواهد شد. علاوه بر این اگر رایانه شما در حالت standby یا حتی خاموش باشد نیز عملیات شارژ قطع نخواهد شد.

  ** با توجه به محدودیت هایی که در برخی گوشی های تلفن همراه وجود دارد، ممکن است نیاز باشد تلفن همراه خود را قبل از ورود رایانه به حالت S4/S5 به آن متصل کنید. تنها در این صورت است که عملیات شارژ سریع از طریق یک درگاه USB فاقد قابلیت On/Off Charge فعال می شود. نتایج عملیات شارژ ممکن است با توجه به نوع و مدل گوشی های تلفن همراه متفاوت باشد.
  * پشتیبانی از فن آوری 3X USB Power ممکن است بسته به مدل تغییر کند.
* کلیه موارد ارایه شده در این صفحه تنها مربوط به نوع مرجع می باشد.‎ گیگابایت حق تغییر یا تجدید نظر محتویات را در هر لحظه و بدون اطلاع قبلی دارد.‎
* کارایی ارایه شده بر اساس مقادیر حداکثر نظری رابط است که توسط فروشنده چیپ ست یا سازمان هایی که مشخصات رابط را تعیین کردند، ارائه شده است.‎ کارایی واقعی ممکن است بنا بر پیکربندی سیستم متفاوت باشد.‎
* کلیه لوگو ها و آرم های ثبت شده تحت مالکیت مالکین مربوطه آن ها قرار دارد.‎
* با توجه به معماری استاندارد رایانه های شخصی، مقدار مشخصی از حافظه جهت استفاده درونی سیستم درنظر گرفته می شود و طبیعتا مقدار واقعی حافظه سیستم کم تر از مقدار اظهار شده خواهد بود.‎