X
مقایسه
پاک کردن همه موارد
شما حداکثر می توانید 5 مدل را بصورت همزمان مقایسه کنید
بستن
 
 • پشتیبانی از پردازنده های Core i7 Extreme Edition اینتل
 • GIGABYTE 3D BIOS (Dual UEFI)
 • فن آوری Ultra Durable 5 گیگابایت
 • پشتیبانی از نسل سوم PCI Express
 • پشتیبانی از اتصال CrossFireX چهار مسیره و SLI چهار مسیره
 • معماری حافظه 4 کاناله با 8 شکاف DIMM
 • فن آوری On/Off Charge گیگابایت با قابلیت 3X USB Power
 • بررسی اجمالی
  مادربرد های سری X79 گیگابایت به منظور به هم پیوستن کارایی رایانه های شخصی بی رقیب با سطح جدیدی از انعطاف پذیری و کنترل سخت افزاری طراحی شده اند. این مادربرد ها که مبتی بر چیپ ست X79 Express اینتل می باشند، مجهز به سوکت LGA 2011 اینتل هستند و از پردازنده های Core i7 پشتیبانی می کنند. مادربرد های سری X79 گیگابایت کاربران رایانه های شخصی را به سطح جدیدی از رایانش کارایی محور خواهند آورد.
 • فن آوری Ultra Durable 5 گیگابایت
  جریان بسیار بالا، حرارت کم در ناحیه مدار تغذیه پردازنده، نتیجه بهره مندی از IR Digital Power Controller و IC های IR3550 PowIRstage
  Ultra Durable 5

  مادربرد های جدید گیگابایت، فن آوری مشهور Ultra Durable 5 انحصاری خود را به کار گرفته است تا دمای کاری خود را تا 60 درجه سانتیگراد نسبت به دیگر مادربردها خنک تر نگاه دارد. این امر با استفاده از قطعات بسیار باکیفیت با قابلیت عبور جریان بالا در مدار تغذیه پردازنده مانند ICهای IR3550 PowIRstage از شرکت International Rectifier، 2 برابر مس در PCB و چوک های با هسته فریت با قابلیت عبور 60 آمپر جریان الکتریکی، به دست آمده است. این فن آوری روی مادربرد های جدید گیگابایت با چیپ ست X79 و Z77 اینتل ارایه می شود که تکامل کیفیت در این محصولات را به دنبال دارد. بیشتر
 • معماری حافظه 4 کاناله

  With a potential data bandwidth of up to 25GB/Sec and 256 Bits memory addressing, the Intel® X79 platform offers unrivalled memory performance. GIGABYTE X79 series motherboards give you the ultimate performance for today's memory-intensive applications.
 • پشتيباني از نسل سوم PCI Express


  مادربرد هاي گيگابايت به طور کامل براي ارايه حداکثر پهناي باند انتقال اطلاعات براي کارت هاي گرافيکي مجزايي که در آينده نزديک به بازار عرضه مي شوند تنظيم شده است. مادربرد هايي که به نسل سوم فن آوري PCI Express مجهز شده است.
  *پشتيباني از نسل سوم PCIe به سازگاري پردازنده و کارت الحاقي بستگي دارد.
 • پشتیبانی از CrossfireX چهار مسیره و SLI چهار مسیره

  مادربرد X79-UP4 گیگابایت با پشتیبانی از اتصال چهار مسیره AMD CrossFireX و Nvidia SLI، ارائه دهنده بالاترین سطح توان گرافیکی می باشد. به واسطه چهار اتصال PCI Express 3.0 x16، مادربرد X79-UP4 قابلیت رندر کردن تصاویر سه بعدی بسیار روان، نرخ پخش تصویر با سرعت فریم بسیار بالا و قابلیت های گرافیکی بهبود یافته را برای کاربرانی که بالاترین سطح کارایی گرافیکی را از سیستم خود انتظار دارند، ارائه می دهد.
 • شتاب دهنده آنبرد 333 گیگابایت

  GIGABYTE X79 series motherboards feature GIGABYTE 333 Onboard Acceleration , a range of the latest technologies that are designed help speed up data transfer, including SuperSpeed USB 3.0 technology, SATA Revision 3.0 (6Gbps) technology and an unprecedented 3x USB power boost on all USB ports for more power hungry USB devices.
 • پشتیبانی از فن آوری On/Off Charge
  پشتیبانی از فن آوری On/Off Charge فن آوری On/Off Charge گیگابایت باعث می شود که ابزارهای iPhone، iPad و iPod Touch در هنگام اتصال به رایانه با سرعت بیشتری شارژ شوند. این فن آوری به عنوان یکی از زیر شاخه های ویژگی 3x USB Power محسوب می شود و نسبت به درگاه های USB معمولی توان بیشتری را در اختیار ابزار اتصالی برای شارژ قرار می دهد. به این ترتیب iPhone، iPad یا iPod Touch شما باسرعت بیشتری شارژ خواهد شد. علاوه بر این اگر رایانه شما در حالت standby یا حتی خاموش باشد نیز عملیات شارژ قطع نخواهد شد.

  ** با توجه به محدودیت هایی که در برخی گوشی های تلفن همراه وجود دارد، ممکن است نیاز باشد تلفن همراه خود را قبل از ورود رایانه به حالت S4/S5 به آن متصل کنید. تنها در این صورت است که عملیات شارژ سریع از طریق یک درگاه USB فاقد قابلیت On/Off Charge فعال می شود. نتایج عملیات شارژ ممکن است با توجه به نوع و مدل گوشی های تلفن همراه متفاوت باشد.
  * پشتیبانی از فن آوری 3X USB Power ممکن است بسته به مدل تغییر کند.
* کلیه موارد ارایه شده در این صفحه تنها مربوط به نوع مرجع می باشد. گیگابایت حق تغییر یا تجدید نظر محتویات را در هر لحظه و بدون اطلاع قبلی دارد.
* کارایی ارایه شده بر اساس مقادیر حداکثر نظری رابط است که توسط فروشنده چیپ ست یا سازمان هایی که مشخصات رابط را تعیین کردند، ارائه شده است. کارایی واقعی ممکن است بنا بر پیکربندی سیستم متفاوت باشد.
* کلیه لوگو ها و آرم های ثبت شده تحت مالکیت مالکین مربوطه آن ها قرار دارد.
* با توجه به معماری استاندارد رایانه های شخصی، مقدار مشخصی از حافظه جهت استفاده درونی سیستم درنظر گرفته می شود و طبیعتا مقدار واقعی حافظه سیستم کم تر از مقدار اظهار شده خواهد بود.