- GE-N400A-C2
- Dimensions
- 150 x 140 x 86 mm
- Connectors
(20+4)-pin Motherboard Connector 1 4+4-pin +12V CPU Connector 1 (6+2)-pin PCI-E 2.0 Connector 1 SATA Connectors 4 4-pin Peripheral Connectors 4 4-pin Floppy Connector 1
- Weight
- 1.5 kg
- Info
AC INPUT 100-240Vac 5A/2.5A 50/60Hz PFC Active PFC DC OUTPUT +3.3V +5V +12V1 +12V2 -12V +5Vsb OUTPUT CURRENT 24A 15A 17A 14A 0.3A 3.0A MAX COMBINED WATTAGE 120W 372W 400W
- Certifications
- 80Plus
- Safety Approval
- CE, CB, TUV, CUL, FCC, BSMI, CCC
- Model
- GE-N400A-C2
- Dimensions
- 150 x 140 x 86 mm
- Connectors
- Weight
- 1.5 kg
- Info